ŽIVENA - Cesta čarodějky (ženské kruhy)

Ožívá Živena.... Ženské kruhy s tepem Matky Země... Vás vítají...

Cesta čarodějky a spojení se s vnitřní Silou, Moudrostí a Láskou... V rituálech našich předků - pramátí...

 

HLOUBKA PROŽITKŮ S VIBRACÍ SLOVANSKÝCH BOHYŇ JE TU A VOLÁ TĚ K SOBĚ….

 

Ženské kruhy a s nimi spojené rituály byly nedílnou součástí všech kultur. Díky těmto obřadům se lidé spojovali s jinými světy, uctívali přirozenost Božství a přijímali požehnání darů Matky Země. Mám radost, že opět přišlo volání a Živena včetně svých sester, může znovu ožít ve Vás všech. Tento víkend je věnovaný tanci, meditacím, odpočinku, relaxaci i harmonizaci čaker a spojení se s emočním tělem.

Propojení ženské síly a její prožití v sobě. Užívání si vzájemné důvěry a spojení. Projdeme archetypy, otevře se nám prostor vnitřního dění a procesů, díky tomu můžeme si uvědomit svou Sílu, Moudrost a Lásku skrze své pocity a intuici. Pomohu Vám na této cestě, navážu spojení s Matkou, Zdrojem a našimi předky - všech Pramátí.

Pokud cítíš volání, přijď, čarokrásko a přidej se k nám. Energie kruhu je přívětivě otevřená.

 

 

Cena: 3 500 Kč (při platbě do 30. dubna pouze 2 990 Kč)

Termín: 17. 5. až 19. 5. 2019 (pátek až neděle), příjezd od 17:00 do 18:00, konec programu cca v 16, 00 hodin

Místo konání a ubytování: Roškopov – Stará Paka (lze zprostředkovat odvoz autem)

*V ceně je bohatý program, plná penze (snídaně, obědy a večeře, vegetariánská kuchyně – diety či stravovací omezení, prosím o nahlášení předem, děkuji).

 

 

  • V případě, že si sebou přejete vzít zvířátko, je nutné konzultovat tuto skutečnost s organizátory akce. V případě povolení je příplatek za celý víkend 60 Kč.

 

Jak se dopravíte do Roškopova?

Autem, autobusem nebo vlakem. Lze domluvit odvoz ať už z Prahy nebo z blízkého okolí. Vše je otázka dohody. Vlakem se dostanete do Staré Paky, kde je to do Roškopova 1,5 km. Autobus jezdí z Prahy – Černého Mostu do Nové Paky, odtud je to 5 km (lze zprostředkovat odvoz autem). Jízda autem z Prahy trvá cca 80 minut.

 

 

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: 

Zašlete informační email a prosím, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

ZPŮSOB PLATEB:

a) Platbu 2990 Kč zašlete na účet číslo: 205357695/0600, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky ZIVENA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 6. 4. 2018. (Platba po 30.4. je účtována za plnou cenu 3500 Kč).

b) Zálohu 1500 Kč zašlete na účet číslo: 205357695/0600, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky ZIVENA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 30. 4. 2019 Doplatek 1490 Kč uhradíte na místě v den příjezdu.

 

Jak se dopravíte do Roškopova?

Autem, autobusem nebo vlakem. Lze domluvit odvoz autem ať už z Prahy, Chomutova nebo z blízkého okolí. Vše je otázka dohody. Vlakem se dostanete do Staré Paky, kde je to do Roškopova 1,5 km. Autobus jezdí z Prahy – Černého Mostu do Nové Paky, odtud je to 5 km (lze domluvit odvoz autem). Jízda autem z Prahy trvá cca 80 minut.

Fotky z kouzelného místa Roškopov Stará Paka:

  • Pár úžasných lidí krůček za krůčkem dávají dohromady starší budovu, která kdysi byla ubytovnou. Rozhodli se splnit si sen a vytvořit pro druhé centrum společného sdílení, kam by mohli zvát lidi k rekreaci, odpočinku a k prožitkům. Zvenku velké úpravy nejsou ještě zřejmé, ale uvnitř je to nejen energetický ráj… Kamkoliv vstoupíte vyzařuje Láska. Pokojíčky mají každý jinou barvu, místnosti jsou zařízeny k uvolnění a příjemnému naladění. Sociální zařízení je na chodbě vždy pro pár pokojů. Je to čisté a útulné místo v krásné oblasti Podkrkonoší. A paní kuchařky jsou připraveny uvařit cokoliv od veganské stravy po masitou s láskou a energií našich babiček… Co více si přát? 

Fotografie prostor a z akce Joka si prohlédněte zde: http://www.tvarovasymbolika.cz/joka/

Umístění: Roškopov - Stará Paka

Jdi zpět