Harmonizace čaker - léčebný proces

  • Datum: 24.5. 2019
  • Čas: 17:00 - 19:30 hod.
  • Místo:Maleč - Krámek s Dobrotami, okres Havlíčkův Brod
  • Cena: 400 Kč předem na účet (lze zaplatit s rezervací přímo v krámku), na místě v den konání 500 Kč (pokud chcete platit na místě, je třeba se předem domluvit)

* Kapacita je omezená, prosíme o včasnou rezervaci. Děkujeme za pochopení.

Do kruhu pustím skrze mne léčivou energii se silnou léčebnou vibrací.


V dnešní uspěchané době nemáme čas se zastavit, vnímat svůj dech, své pocity, své tělo.


Naučme se umění seberegeneračního procesu. Ukážu vám, jak vnímat své energetické centrum.

Přijďte se otevřít, své podstatě, sexualitě, povaze a lásce.

Ponořte se do očistné energie Vašeho těla s léčebným účinkem.

Tento seminář lze absolvovat opakovaně. Vždy jej intuitivně přizpůsobuji aktuální skupině účastníků. Můžete si přinést talismany, kameny atd. trvale je nabiji.

Napsali jste:

„ Dnešní večer byl prostě nádherný. Dlouho jsem se necítila tak dobře. Jsem v dlouhodobém stresu a dnešní večer byl tak očišťující. Trpím na chronickou bolest zad a ta odezněla spolu s procesem. Jste příjemná milá bytost, děkuji a těším se na opětovné shledání.“
Marie S.

„Děkuji za krásný, autentický a hluboký prožitek spojený se silnými vibracemi. Když jsem šla na vaší akci, netušila jsem, co mě čeká. Má to pro mě velký význam, váš hlas mi bude znít v uších ještě dlouho.“
Jana Z.

„Bylo to pěkné, viděla jsem kolem sebe nádherné barvy čaker. Silné spojení, silný zážitek a milé setkání.“
Petra P.

„Opět krásné setkání a navedení na intuici s propojením mého energetického těla. Díky vaší práci s mou energií mi ustupují bolesti hlavy. Z toho usuzuji, že mi to pomáhá. Nejsem žádný odborník, ale učím se důvěřovat svým pocitům. Jen tak dál. Děkuji.“
Honza V.

 

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

Platbu 400 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 26.4. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Druhá možnost je zaplatit přímo v krámku s Dobrotami nejpozději den před konáním akce. Děkuji za pochopení.

 

Platba musí být připsána nejpozději den před konáním semináře (po dohodě), popřípadně si zajistíte místo tím, že zašlete potvrzení o zaplacení. 

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Umístění: Krámek s Dobrotami, Maleč

Jdi zpět