Prožitkový víkend JOKA III. - Přidej se k nám

 

Víkendový kurz Joka III. je volné pokračování předchozích víkendů, kde vítáme i nové účastníky, aniž by museli podstoupit předchozí kurzy. Můžete zde "ochutnat" něco z atmosféry Joky I. a II. Přijďte si odpočinout a rozproudit životodárnou energii v ženským, mužských i společných kruzích. Načerpejme sílu po zimě a přivítejme spolu jaro. Jak jinak než ve víru Lásky ve všech podobách. 

Jaro se probouzí, je čas na harmonizaci těla, duše i ducha.

 

 

 

Důležité na cestě k sobě je, se neminout.

"Joka spojuje lidi... Joka tvoří přátelství, lásku a hravost. Podporuje Sílu a Růst. Takové jsou naše zkušenosti z pořádání Joky a s vděčností se těšíme na další dobrodružství." (Tato fotka vznikla na jedné společné sešlosti Jokáčat v Mostě.)

 

 

Co Vás čeká?

Meditace – harmonizace čaker.

Tanec srdce.

Techniky, které Vás přivedou k sobě a k ostatním.

Rituály k posílení vnitřní Síly a spojení s pocity.

Mužské a ženské kruhy k posílení archetypů.

Symbolika v nás.

Techniky arte terapie.

 

 

Lektoři:

Mgr. Josef Zika (Jeff) : spec. pedagog a psychoterapeut,arteterapeut,regresní terapeut , absolvent psychoterapeutických výcviků a kurzů: SUR, arteterapeutický, výcvik v regresní terapii, Rogersovský přístup zaměřený na člověka, transpersonální, Silva mind control, 30 let praxe s delikventní mládeží, 10 let spolupráce s Poradnou pro uprchlíky ČHV a s Centrem pro otázky migrace,PPP, lektor  zážitkových kursů  pro žáky ZŠ,kurzů osobního rozvoje studentů SŠ a VŠ a komunitní výcvik pracovníků  MV ČR , arteterapeutické semináře a kurzy proti vyhoření pro pedagogy.,vedení komunit problémových dětí ve Výchovných ústavech a SVP, výchovné a kariérové poradenství NÚOV.V posledních letech absolvoval výcvik v celostních smyslných masážích /tantrických/ a absolvoval řadu výcvikových sebezkušenostních a seberozvojových kurzů u Alana Lowena, Guye Barringtona a dalších. Více zde: http://psychoter.webnode.cz/

Karolina Acherati Kučerová : průvodkyně na Vaší Životní Cestě, terapeutka Tvarové symboliky a regresivní terapie, léčitelka, kartářka a lektorka prožitkových seminářů a meditací. Mé zkušenosti z profesní sféry – vedení výběrových řízení, studie behaviorálních dotazníků, Benefits for employees a individuální obchod, osobnostní pohovory, školení soft skills, Coaching training. Spolupracuji s Maitreou (již dlouhodobě) a s dalšími průvodci na Cestě k uzdravení. S Jeffem úspěšně provázíme individuálními terapiemi.  www.vrytmuduse.cz

Podrobnější plán víkendu brzy zveřejníme. 

Změna programu vyhrazena.

 

Cena:2 990 Kč (při zaplacení do 28. 2. 2019), dále pak zaplatíte 3 500 Kč

Termín: 29. 3. až 31. 3. 2019 (pátek až neděle), příjezd od 17:00 do 18:00, konec programu cca v 16, 00 hodin

Místo konání a ubytování: Roškopov – Stará Paka (lze domluvit společný odvoz autem)

*V ceně je bohatý program, ubytování – dvě noci a k dispozici prostory, plná penze (snídaně, obědy a večeře, domácí kuchyně  – diety či stravovací omezení, prosím o nahlášení předem, děkuji).

  • V případě, že si sebou přejete vzít zvířátko, je nutné konzultovat tuto skutečnost s organizátory akce. V případě povolení je příplatek za celý víkend 60 Kč.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. 

Možnosti platby: 

a) Platbu 2 990 Kč zašlete na účet číslo: 205357695/0600, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 28. 2. 2019

b) Zálohu 1500 Kč zašlete na účet číslo: 205357695/0600, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 28. 2. 2019. Doplatek 1490 Kč uhradíte na místě v den příjezdu.

 

Storno podmínky a další informace naleznete ZDE.

 

Jak se dopravíte do Roškopova?

Autem, autobusem nebo vlakem. Lze domluvit odvoz autem ať už z Prahy, Chomutova nebo z blízkého okolí. Vše je otázka dohody. Vlakem se dostanete do Staré Paky, kde je to do Roškopova 1,5 km. Autobus jezdí z Prahy – Černého Mostu do Nové Paky, odtud je to 5 km (lze domluvit odvoz autem). Jízda autem z Prahy trvá cca 80 minut.

 

Fotografie prostor a z akce Joka si prohlédněte zde: http://www.tvarovasymbolika.cz/joka/

Umístění: Roškopov - Stará Paka

Jdi zpět