JOKA I. (srpen) – ÚSPĚŠNÝ PROŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY A MUŽE

JOKA I. – ÚSPĚŠNÝ PROŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY A MUŽE…

Pro velký zájem opakujeme !!!

Termín: 24. až 26. 8. 2018 (pátek večer až neděle odpoledne)

Propojení arte, meditačních, terapeutických a šamanských technik ve spojení s rituály, které vám pomohou vyrovnat se s autoritami, léčit své vnitřní dítě a hledat  svou autenticitu skrze své pocity = abychom mohli být sami sebou ,svobodní,  kreativní a nezatížení nefunkčními vzorci chování, které nám berou energii, protože jdou proti naší přirozenosti.

Provedeme Vás ke svobodě, štěstí, radosti a lásce.

Mgr. Josef Zika (Jeff) : spec. pedagog a psychoterapeut,arteterapeut,regresní terapeut , absolvent psychoterapeutických výcviků a kurzů: SUR, arteterapeutický, výcvik v regresní terapii, Rogersovský přístup zaměřený na člověka, transpersonální, Silva mind control, 30 let praxe s delikventní mládeží, 10 let spolupráce s Poradnou pro uprchlíky ČHV a s Centrem pro otázky migrace,PPP, lektor  zážitkových kursů  pro žáky ZŠ,kurzů osobního rozvoje studentů SŠ a VŠ a komunitní výcvik pracovníků  MV ČR , arteterapeutické semináře a kurzy proti vyhoření pro pedagogy.,vedení komunit problémových dětí ve Výchovných ústavech a SVP, výchovné a kariérové poradenství NÚOV.V posledních letech absolvoval výcvik v celostních smyslných masážích /tantrických/ a absolvoval řadu výcvikových sebezkušenostních a seberozvojových kurzů u Alana Lowena, Guye Barringtona a dalších. Více zde: http://psychoter.webnode.cz/

Karolina Acherati Kučerová : průvodkyně na Vaší Životní Cestě, terapeutka Tvarové symboliky a regresivní terapie, léčitelka, kartářka a lektorka prožitkových seminářů a meditací. Mé zkušenosti z profesní sféry – vedení výběrových řízení, studie behaviorálních dotazníků, Benefits for employees a individuální obchod, osobnostní pohovory, školení soft skills, Coaching training. Spolupracuji s Maitreou (již dlouhodobě) a s dalšími průvodci na Cestě k uzdravení. S Jeffem úspěšně provázíme individuálními terapiemi.  

 

 

Abychom mohli být vyzrálým mužem či vyzrálou ženou – je třeba začít u kořene. Tím kořenem je naše vnitřní dítě. Jak na to?

 

Plán víkendu:

Tři kroky k šťastnějšímu životu:

  1. Vyrovnat se s rodiči (autoritami).

  2. Léčení vnitřního dítěte (vyléčení).

  3. Být sám/sama sebou.

Smysl projektu:

  1. Posílení sebe sama (duševní zdraví).

  2. Prožití a pochopení (zralost a autenticita).

  3. Relax (uvolnění skrze všechny roviny).

 

Ženské kruhy:

Důležité je, aby žena přijala sama sebe bez obav a s důvěrou. Společně budeme nejen otevírat témata vnitřního dítěte a přijímat svou stinnou stránku, ale také nás čeká kultivace ženské životní síly. Znamená to: být si vědoma svého těla, svého srdce, své mysli, energie, spojení s Matkou Zemí a své dělohy (otevření a aktivace kundalini energie v plném rozsahu).

Mužské kruhy:

Zasvěcení a přijetí do klanu mužů je významným rituálem, který vám přinese rovnováhu uvnitř vás samotných. Tato rovnováha bude mít velký dopad na vaši sebedůvěru, vztahy,  práci. Konfrontace ega, vnímání podpory a přijetí sebe sama. Cesta znamená zkušenost. Cesta muže vede k prameni moudrosti a Síly a tím k Pravdě.

Společné kruhy:

Propojíme se a otevřeme se s důvěrou. Prakticky si prožijeme své hranice a procítíme symbiózu mužské a ženské polarity. Jaké to je si pomáhat – být si vzájemně prospěšní s úctou a láskou? Jak vytvořit vzájemnou harmonii? Prožitek, který vám pomůže ve vašem prostředí na pracovišti, ve vztazích i v rodině 

Podrobný program obdržíte při rezervaci.

 

Cena: 3 500 Kč (akční cena  2 990 Kč při platbě do 13. 8. 2018)

*Kapacita je omezená. Přednost budou mít ti, kteří zaplatili dříve. Přejeme se vám plně věnovat, proto neváhejte s přihlášením. Děkujeme za pochopení.

Termín:  24. až 26. 8. 2018 (pátek až neděle), příjezd od 17:00 do 18:30, konec programu cca v 16,00 hodin

Místo konání a ubytování: Roškopov – Stará Paka (lze domluvit společný odvoz autem)

*V ceně je bohatý program, ubytování – dvě noci a k dispozici prostory, plná penze (snídaně, obědy a večeře, domácí kuchyně  – diety či stravovací omezení, prosím o nahlášení předem, děkuji).

  • V případě, že si sebou přejete vzít zvířátko, je nutné konzultovat tuto skutečnost s organizátory akce. V případě povolení je příplatek za celý víkend 60 Kč.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email a prosím, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

a) Platbu 2 990 Kč zašlete na účet číslo: 0543518113/0800, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 8.8.2018 (Platba po 8.8. je účtována za plnou cenu 3500 Kč).

b) Zálohu 1500 Kč zašlete na účet číslo: 0543518113/0800, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 8.8.2018  Doplatek 1490 Kč uhradíte na místě v den příjezdu.

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Jak se dopravíte do Roškopova?

Autem, autobusem nebo vlakem. Lze domluvit odvoz autem ať už z Prahy, Chomutova nebo z blízkého okolí. Vše je otázka dohody. Vlakem se dostanete do Staré Paky, kde je to do Roškopova 1,5 km. Autobus jezdí z Prahy – Černého Mostu do Nové Paky, odtud je to 5 km (lze domluvit odvoz autem). Jízda autem z Prahy trvá cca 80 minut.

 

FOTOGRAFIE Z MÍSTA A Z AKCE - KLIKNĚTE ZDE

* JOKA II. - TERMÍN PRO ÚČASTNÍKY JOKY I. (KDO BUDE CHTÍT POKRAČOVAT) A TO 5. AŽ 7. ŘÍJNA 2018 

Umístění: Roškopov - Stará Paka

Jdi zpět