JOKA NÁVRAT K PŘIROZENOSTI – ÚSPĚŠNÝ PROŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY A MUŽE

JOKA - NÁVRAT K PŘIROZENOSTI – ÚSPĚŠNÝ PROŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY A MUŽE…

Pro velký zájem se vracíme zpět!!!

Termín: 27. až 29. 5. 2022 (pátek večer až neděle odpoledne)

 

Propojení arte, meditačních, terapeutických a šamanských technik ve spojení s rituály, které vám pomohou vyrovnat se s autoritami, léčit své vnitřní dítě a hledat  svou autenticitu skrze své pocity = abychom mohli být sami sebou ,svobodní,  kreativní a nezatížení nefunkčními vzorci chování, které nám berou energii, protože jdou proti naší přirozenosti. Přijetí vnitřního prostředí, své vlastní autenticity (propojení s vnitřní rodinou: Animus, Anima a dítě). "Emoce jsou náš přítel a sebeláska je základ pro důvěru v sebe i lidi kolem mě."

Provedeme Vás ke svobodě, štěstí, radosti a lásce.

Mgr. Josef Zika (Jeff) : spec. pedagog a psychoterapeut,arteterapeut,regresní terapeut , absolvent psychoterapeutických výcviků a kurzů: SUR, arteterapeutický, výcvik v regresní terapii, Rogersovský přístup zaměřený na člověka, transpersonální, Silva mind control, 30 let praxe s delikventní mládeží, 10 let spolupráce s Poradnou pro uprchlíky ČHV a s Centrem pro otázky migrace,PPP, lektor  zážitkových kursů  pro žáky ZŠ,kurzů osobního rozvoje studentů SŠ a VŠ a komunitní výcvik pracovníků  MV ČR , arteterapeutické semináře a kurzy proti vyhoření pro pedagogy.,vedení komunit problémových dětí ve Výchovných ústavech a SVP, výchovné a kariérové poradenství NÚOV.V posledních letech absolvoval výcvik v celostních smyslných masážích /tantrických/ a absolvoval řadu výcvikových sebezkušenostních a seberozvojových kurzů u Alana Lowena, Guye Barringtona a dalších. Více zde: http://psychoter.webnode.cz/

Karolina Acherati Kučerová : průvodkyně na Vaší Životní Cestě, terapeutka Tvarové symboliky a regresní terapie, léčitelka, kartářka a lektorka prožitkových seminářů včetně vedení mentálních konstelací a meditací. Mé zkušenosti z profesní sféry – vedení výběrových řízení, studie behaviorálních dotazníků, Benefits for employees a individuální obchod, osobnostní pohovory, školení soft skills, Coaching training. Spolupracuji s Maitreou (již dlouhodobě) a s dalšími průvodci na Cestě k uzdravení. Již 9 let provázím s intuitivním vedení, hlubinnými a uzdravujícími procesy.

 

 

Abychom mohli být vyzrálým mužem či vyzrálou ženou – je třeba začít u kořene. Tím kořenem je naše vnitřní dítě. Následně je důležité uzdravení ženské i mužské části v nás. Jak na to?

 

Plán víkendu:

Pět kroků k šťastnějšímu životu:

  1. Vyrovnat se s rodiči (autoritami).

  2. Léčení vnitřního dítěte (vyléčení).

  3. Poznání a spojení vnitřního muže a ženy
  4. Přijetí vnitřní rodiny

  5. Být sám/sama sebou

Smysl projektu:

  1. Posílení sebe sama (duševní zdraví).

  2. Prožití a pochopení (zralost a autenticita).

  3. Relax (uvolnění skrze všechny roviny).

VHODNÉ I PRO TY, KTEŘÍ KURZEM JIŽ PROŠLI V PŘEDCHOZÍCH LETECH. 

Ženské kruhy:

Důležité je, aby žena přijala sama sebe bez obav a s důvěrou. Společně budeme nejen otevírat témata vnitřního dítěte a přijímat svou stinnou stránku, ale také nás čeká kultivace ženské životní síly. Znamená to: být si vědoma svého těla, svého srdce, své mysli, energie, spojení s Matkou Zemí a své dělohy (otevření a aktivace kundalini energie v plném rozsahu).

Mužské kruhy:

Zasvěcení a přijetí do klanu mužů je významným rituálem, který vám přinese rovnováhu uvnitř vás samotných. Tato rovnováha bude mít velký dopad na vaši sebedůvěru, vztahy,  práci. Konfrontace ega, vnímání podpory a přijetí sebe sama. Cesta znamená zkušenost. Cesta muže vede k prameni moudrosti a Síly a tím k Pravdě.

Společné kruhy:

Propojíme se a otevřeme se s důvěrou. Prakticky si prožijeme své hranice a procítíme symbiózu mužské a ženské polarity. Jaké to je si pomáhat – být si vzájemně prospěšní s úctou a láskou? Jak vytvořit vzájemnou harmonii? Prožitek, který vám pomůže ve vašem prostředí na pracovišti, ve vztazích i v rodině 

Podrobný program obdržíte při rezervaci.

 

Cena: 3 900 Kč (pro absolventy Joky sleva, cena 2 900 Kč)

* Změna termínu a ceny. Přihlášení a zaplacení zálohy do 15. 5. 2022. Děkuji za pochopení.

 

Termín: . 27. až 29. 5. 2022 (pátek až neděle), příjezd od 17:00 do 18:30, konec programu cca v 15, 00 hodin

Místo konání a ubytování: Roškopov – Stará Paka (lze domluvit společný odvoz autem)

*V ceně je bohatý program, ubytování – dvě noci a k dispozici společenské prostory. Jídlo (domácí kuchyně, vaří paní správcová lze přiobjednat zvlášť.

  • V případě, že si sebou přejete vzít zvířátko, je nutné konzultovat tuto skutečnost s organizátory akce. V případě povolení je příplatek za celý víkend 60 Kč.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email a prosím, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

a) Platbu 3 900 Kč/2 900 Kč Kč zašlete na účet číslo: 205357695/0600, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 15. 5. 2022

b) Zálohu 3 000 Kč/ 2000 Kč zašlete na účet číslo: 205357695/0600, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 15. 5. 2022 Doplatek 900 Kč uhradíte na místě v den příjezdu.

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Jak se dopravíte do Roškopova?

Autem, autobusem nebo vlakem. Lze domluvit odvoz autem ať už z Prahy, Chomutova nebo z blízkého okolí. Vše je otázka dohody. Vlakem se dostanete do Staré Paky, kde je to do Roškopova 1,5 km. Autobus jezdí z Prahy – Černého Mostu do Nové Paky, odtud je to 5 km (lze domluvit odvoz autem). Jízda autem z Prahy trvá cca 80 minut.

 

FOTOGRAFIE Z MÍSTA A Z AKCE - KLIKNĚTE ZDE

Zpětné vazby účastníků Joky:

Milá Karolinko a Jeffe. Děkuji za velmi intenzivní víkend, kdy jsem sundala všechny vrstvy slupek, co mě tížili a mohla být konečně sama sebou v tom dobrém i zlém. Cítit naprosté přijetí a prožít si znovuzrození mi pomohlo sebrat sílu, spojit se s ní a vstoupit znovu do proudu s větší láskou. Jste báječní.

Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu. Bylo to pro mě překvapení. Za pár chvil jsem se cítil jako doma. Jste oba fakt skvělý. Doplňujete se a vytváříte důvěrnou a láskyplnou atmosféru. Takže za mě super a těším se na další setkání. Vřele doporučuji.

Nemám ani mnoho slov, cítila jsem se úžasně. Opravdu silné propojení, hravé a zároveň hluboké. Joka se musí prožít naživo. Takže Joka hej! Doporučuji všem, spojení a práce s mužsko ženskými kruhy jsou neskutečně inspirativní.

Díky za úžasný víkend. Trochu jsem se bál na začátku, to přiznávám. Po absolvování se mi už nechtělo zase odjet domů. Díky Joce se mi zlepšil vztah se ženou. Najednou jsem i pochopil nejen sám sebe, ale i její motivy a chování vůbec. A to jsem si myslel, že chlap nemůže pochopit ženu :-) Dokáže to jeho vnitřní žena! Cítím se víc mužem, sám sebou než před tím. Mám nástroje, uvědomění a sílu. Teď už je na mě, jak s tím naložím. Jste oba úžasní. Jen tak dál!

Joku doporučuji z několika důvodů. Nejen že je to velmi silný proces, kdy si člověk mnoho uvědomí a to nejen na sobě, ale i sdílením a vnímáním druhých, ale že se oba lektoři nebojí ani silných emocí lidí. Mohla jsem vypustit vztek a byla jsem přijata. Nikdo mě neškatulkoval, jak bych se měla chovat a že žena musí být jen éterická bytost a maximálně tak plakat. To mi moc chybělo. Pochopila jsem své rodiče a přijala to, co se stalo. Konečně klid a úleva. Možná to není recept na vše, ale mě to pomohlo si mnohé uvědomit a prožít. Jste úžasní.

Joka hej! Pecka prožitek. Jeffe a Karoli děkuji vám oběma. Hodně mi to otevřelo oči a vnímám, že jsem překonal své strachy. Našel jsem sám sebe i přátelé a lidi na podobné vlně. Nepotřebuji se opíjet, abych se uvolnil. Umím to díky vám i bez toho. Některý věci už učím své děti :-) A jim to tak jde... Vnitřní dítě si s nimi rozumí a prý mají nejlepšího tátu na světě. Já vím, možná to je ego, ale já to před tím nikdy neslyšel... A dovolím si to i napsat bez ega upřímně :-) Takže to je asi ten výsledek toho sdělení. Nikdy nezapomenu.

Umístění: Roškopov - Stará Paka

Jdi zpět