JOKA II. (říjen) – ÚSPĚŠNÝ PROŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY A MUŽE

Víkendový seminář Joka II. navazuje na Joku I., kde jsme pracovali s autoritami, vnitřním dítětem a spojovali se s přirozeností sebe sama. Došli jsme až do pubertálního období a nyní svou dětskou energii již harmonizovanou kultivujeme výše. Setkáme se s Animem a Animou neboli vnitřním mužem a ženou. Abychom mohli fungovat ve společnosti a žít šťastný život - obě tyto polarity musí být vyzrálé a ve spolupráci. Pokud nejsou, odráží se nám to ve vztazích, v přátelství, v pracovním prostředí a schopnosti si najít své místo a mít zdravé sebevědomí. Prostě cítit se dobře nejen ve svém těle. Schopnost nastavovat si hranice a respektovat druhé odráží harmonii ženské a mužské polarity v nás, stejně tak milovat a být sám/sama sebou.

JOKA II.

Hlavní plán víkendu:

3 kroky k šťastnějšímu životu:

  1. Jak vycházet se svou vnitřní ženou a mužem (promítání vzorců do lidí kolem nás -vztahy)
  2. Kultivace tvořivé energie (odbourání stresu, strachů, úzkostí)
  3. Jak lépe porozumět sobě a svému okolí.

Smysl projektu:

Cesty k pochopení sebe sama.

Moje fungování v sobě a ve světě (jak lépe porozumět sobě a svému okolí)

 

TERMÍN: 5. AŽ 7. 10. 2018 (od pátečního večera do nedělního odpoledne)

Podrobný program obdržíte při rezervaci.

 

Cena: 2 990 Kč (nutné zaslat do 14. září 2018)

*Kapacita je omezená. Přednost budou mít ti, kteří zaplatili dříve. Přejeme se vám plně věnovat, proto neváhejte s přihlášením. Děkujeme za pochopení.

Místo konání a ubytování: Roškopov – Stará Paka (lze domluvit společný odvoz autem)

*V ceně je bohatý program, ubytování – dvě noci a k dispozici prostory, plná penze (snídaně, obědy a večeře, domácí kuchyně  – diety či stravovací omezení, prosím o nahlášení předem, děkuji).

  • V případě, že si sebou přejete vzít zvířátko, je nutné konzultovat tuto skutečnost s organizátory akce. V případě povolení je příplatek za celý víkend 60 Kč.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email a prosím, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

a) Platbu 2 990 Kč zašlete na účet číslo: 0543518113/0800, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA II. +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 14.9.2018.

b) Zálohu 1500 Kč zašlete na účet číslo: 0543518113/0800, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky JOKA +VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Platba musí být připsána na účet nejpozději do 14.9.2018.

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Umístění: Roškopov 60, u Staré Paky

Jdi zpět