Korfu, Sicílie

Na Korfu se vracím moc ráda. Nejen proto, že je to nádherný voňavý a živý ostrov, ale také proto, že má silnou vibraci Luny - měsíční bohyně a nabízí čištění hlubokých zákoutí našeho srdce. Korfu neboli řeči místních Kerkyra je nejkrásnější, když kvete a to je na jaře. Proto plánovaný termín týdenního pobytu je na 6. až 13. června 2020.

Orientační cena kompletně zařízeného pobytu včetně letenek, trasportu, ubytování (příjemný rodinný hotel s bazénem a 100 metrů vzdálené pláže, kompromis určitého komfortu s klidem, dvojnásobná osobní zkušenost), polopenze a prožitkové semináře včetně rituálů, je 16 500 Kč.

Jedná se o menší skupinu spirituálně laděných lidí. PŘIHLÁŠENÍ NEJPOZDĚJI DO 20. 2. 2020 (KORFU) na Karolina@vrytmuduse.cz

 

 

Druhým místem, které bych ráda navštívila je Sicílie. Vášnivá a nespoutaná, protkaná osudy těch, kteří žili a žijí mezi Evropou a Afrikou. Na samotném konci Itálie, mezi třemi moři, kde najdete nejen úchvatnou přírodu, ale také památky, silová místa a nádherné moře. Pojďme společně objevovat a poznávat toto místo jinýma očima... 

Plánovaný termín polovina září 2020

Orientační cena kompletně zařízeného pobytu včetně letenek, trasportu, ubytování (příjemný rodinný hotel s bazénem a nedaleké pláže, kompromis určitého komfortu s klidem), polopenze a prožitkové semináře včetně rituálů, je 18 500 Kč.

 

PŘIHLÁŠENÍ NEJPOZDĚJI DO 10. DUBNA 2020 (Sicílie) OPĚT V KOMORNÍM POČTU - Karolina@vrytmuduse.cz

 

Spolupráce s CK Aliatour.

Jdi zpět