Magický Řím - po stopách předků

MAGICKÝ ŘÍM s Acherati

 

předpokládané datum: 29. 10. až 1.11. 2020 (plus mínus dva dny)

 

Čtyřdenní expedice s ubytováním v  hotelu v centru Říma vedle Vatikánu.

 

Přijímáme přihlášky do 30.května 2020, v případě zájmu napiš na karolina@vrytmuduse.cz

 
Karolina Acherati Kučerová  - lektorka, terapeutka a průvodkyně Spiritualitou a kněžskými rituály
 
(Fotografie z minulé návštěvy Říma můžete shlédnout na facebooku na stránce V rytmu duše nebo profilu  Karolina Acherati Kučerová)

 

VYTVÁŘÍME ZÁKLADNÍ SKUPINKU LIDÍ. PŘIHLAŠTE SE NA EMAIL: KAROLINA@VRYTMUDUSE.CZ S GARANCÍ MAX. VÝŠE CENY ZÁJEZDU (poskytneme rádi další informace), přibližná cena výletu včetně ubytování, letenek, transportu, snídaně a lektorného orientačně 12 200 Kč (+- 500 Kč, záleží na letenkách a výběru ubytování), spolupracuji s CK.

 

Srdečně Vás zvu na výlet jednoho z nejkrásnějších měst v Evropě, které poznáte i z jiného pohledu - energetická a silová místa a jejich tajemství... 
 
Většinu času strávíme v centru Říma na energetických místech i antických památkách. Procházení a vnímání této magické atmosféry ve sdílení nejen o nejkrásnějších zákoutích historického hlavního města Evropy.
Italská vášeň a temperament vznášející se ve vzduchu. Budeme se pohybovat v malé příjemné skupině spirituálně laděných lidí. Procházení v mé režii bude více prožitkové a duchovně orientované. Těším se na kouzlo Říma a na vás :-)
  
 
Orientační cena 12 200 Kč zahrnuje letenky (+ 10 kg zavazadlo navíc), transfery z letiště, ubytování v hotelu poblíž centra (zajišťuje pro nás partnerská CK), lektorné, organizační část, cestovní pojištění včetně pojištění storna.
 
*Cena nezahrnuje jídlo s výjimkou snídaní, vstupy do památkových objektů, římskou MHD a pobytovou taxu. Bude upřesněna po přihlášení. Ovlivňuje jí aktuální cena nákupu letenek a hotelu.

Jdi zpět