MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO - Moc západu

  • Datum: 8.10.2020
  • Čas: 18:30 až 21:30 (u meditačních večerů se prodlužuje o hodinu doba trvání semináře)
  • Místo:MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 400 Kč předem na účet do 30.9., 500 Kč po 30.9.  (platba na místě možná po dohodě a to ve výši 500 Kč, seminář bývá často plně obsazen, proto neváhejte s přihlášením, děkujeme za pochopení)

* Kapacita je omezená, prosíme o včasnou rezervaci. Děkujeme. 

PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. 

DNES SE SPOJÍME S MOCÍ ZÁPADU - keltské a severoamerické kultury. Na meditačních večerech boříme mýty, které se nad touto technikou vznášejí. Každý sám za sebe dokáže určitou formou relaxovat a pro někoho to je i cesta do nitra, učení se koncentrace nebo prožívání léčivé energie. Večery jsou určeny všem bez rozdílu, kdo cítí potřebu uvolnit se a být sám/sama sebou.

Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl. Každý večer je tématický. Učení, které provozuji několik let, čerpám od našich předků skrze paměť duše. Jste srdečně zváni.

Co vás čeká?


V první části se pohybem dostáváme do našeho těla. Uvolňujeme napětí a obracíme se dovnitř sebe sama. V druhé části zjistíme náš biorytmus a ladíme naší koncentraci. Ve třetí části prožíváme pasivní druh meditace, která nás zavede do prostředí naší duše s láskou a poznáváním.

Napsali jste:
Meditační večery s tebou jsou pro mě nabíječkou mých baterek a vždy jsem překvapená z toho, kam mě cestování zavede. Děkuji za tu možnost.
Jitka A.

Děkuji za zkušenost. Netušila jsem, co meditace dokáže se mnou, a jaký má vliv na mé tělo i duši. Kombinace pohybu a relaxace je skvělá. Moc mě to povzbudilo a ráda zase přijdu.
Alena V.

Milá Acherati, meditace byla dobrodružná a zároveň se cítím lépe. Prostředí a tvůj magický hlas je pro mě balzám a cit, se kterým to provádíš je skvělý. Díky za tvou energii a těším se na příště.
Honza K.

Umístění: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1

Jdi zpět