MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Moc západu

  • Datum: 27.8. 2019
  • Čas: 18:30 - 20:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 350 Kč předem na účet do 22.8.2019, od 23.8. je vstupné 400 Kč, platí i pro platbu na místě

* JE NUTNÁ REZERVACE. POČET MÍST OMEZEN. 

 

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. DNES SE SPOJÍME S MOCÍ ZÁPADU - keltské a severoamerické kultury.

Jedná se o aktivní i pasivní propojení s našimi předky.

Je prokázané, že keltská krev koluje v našich žilách srovnatelně se slovanskou. Naši předci promlouvají, pojďme společně naslouchat a propojit se s jejich energií. Jak souvisí keltská kultura se severoamerickou? Co mají společného? Dozvíte se na meditačním večeru pro každého. 

Na meditačních večerech boříme mýty, které se nad touto technikou vznášejí. Každý sám za sebe dokáže určitou formou relaxovat a pro někoho to je i cesta do nitra, učení se koncentrace nebo prožívání léčivé energie. Večery jsou určeny všem bez rozdílu, kdo cítí potřebu uvolnit se a být sám/sama sebou.

Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl.

Každý večer je tématický. Učení, které provozuji několik let, čerpám od našich předků skrze paměť duše. Jste srdečně zváni.

Co vás čeká?

V první části se pohybem dostáváme do našeho těla. Uvolňujeme napětí a obracíme se dovnitř sebe sama. V druhé části zjistíme náš biorytmus a ladíme naší koncentraci. Ve třetí části prožíváme pasivní druh meditace, která nás zavede do prostředí naší duše s láskou a poznáváním. 

 

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

 Platbu 350 Kč/ 400 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 27.8. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení.

Platba musí být připsána nejpozději den před konáním semináře (po dohodě), popřípadně si zajistíte místo tím, že zašlete potvrzení o zaplacení. 

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete ZDE.

Umístění: Maitrea - Týnská ulička 6, Praha 1

Jdi zpět