PROHLUBUJÍCÍ HARMONIZACE ČAKER - Léčebný proces

  • Datum: 8. až 9. 2. 2020
  • Čas: so 11:00 až 19:00, ne 11:00 až 18:00
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 3500 Kč, při platbě od 21. 1. 3 900 Kč (1 osoba), výjimečná nabídka pro přihlášené 2 osoby/pár najednou a to 6 500 Kč (3 250 Kč na osobu), platba pro 2. osoby po 21. 1. za 6 900 Kč

(Vytvářím menší skupinku lidí pro hlubší možnost sdílení a individuální práce, prosím o včasnou rezervaci. Děkuji)

Rozhodla jsem se, že léčebný a úspěšný večerní seminář nabídnu i v jiné podobě a to v mnohem hlubším ponořením se do procesů energetického léčení a harmonizace čaker.

Naučme se umění seberegeneračního procesu ve všech vrstvách. Ukážu vám, jak vnímat své energetické centrum a díky celému víkendu budeme mít i dost času sdílet a prožívat intenzitu působení léčení.

Ukážu vám i některé techniky a jejich ladění nejen na vás samotných, ale i možnosti pomoci druhým.

Do kruhu pustím skrze mne léčivou energii se silnou léčebnou vibrací.

V dnešní uspěchané době nemáme čas se zastavit, vnímat svůj dech, své pocity, své tělo. Věnujme si víkend harmonizace čaker.

Přijďte se otevřít, své podstatě, sexualitě, povaze a lásce.

Ponořte se do očistné energie Vašeho těla s léčebným účinkem.

 

Na semináři budou jen krátké pauzy na oběd, přineste si prosím jídlo na celý víkend s sebou.

 

Napsali jste:

 

Harmonizace čaker je intenzivní proces. Chodím celkem pravidelně a musím říct, že energie pracují několik týdnů. Děkuji Karolino a těším se na další silné vibrace v tvé přítomnosti.

Monika T., Praha

 

Pomohla jsi mi uvědomit si své energetické tělo a propustit vše, co mě uvnitř ničilo. Vážím si toho a ráda opět zavítám. Patří ti mé hluboké magické slovo - děkuji. 

Jana L., České Budějovice

Silný zážitek z celého procesu. Čakry jsem vnímal různě intenzivně, ale až tak hodinu po semináři jsem začal pociťovat změny v těle a různé pocity. Ráno jsem se cítil tak dobře, že jsem se po dlouhé době smál. Několik měsíců jsem úplně vyčerpaný a už ani jsem nevěděl, co je to radost. A píšu až po pár dnech, protože to stále trvá. Je úžasný si uvědomit to, co je za vším viditělným a ještě se to může léčit. Fakt díky, čarodějko!

Jiří L., Kladno

Tak tenhle proces od tebe je vždycky hluboký zážitek, pokaždé jinak a vždycky účinně :-) Nemá to chybu. Andělské pohlazení i čistící detox. Zase se těším na shledání. 

Lucie H., Praha

Umístění: Maitrea - Týnská ulička 6, Praha 1

Jdi zpět