V rytmu ženské energie – Cesta radosti a lásky

  • Datum: 26.2.2018
  • Čas: 18:30 - 21:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 400 Kč předem na účet / 490 Kč na místě
  • Kontakt: Karolina Acherati Kučerová, 739350348

 

Existuje mnoho článků, diskusí a vůbec textů na toto téma. Není to nic, o čem bychom občas nečetli, co bychom si sami v duchu neříkali – kladli si otázky. Kolik divadelních her vzniklo na toto téma? Může žena vůbec vědět, co chce? Jak se dostat k radosti a lásce? Jak se dotknout svého srdce a energie, která vychází ze sakrální oblasti? Mohu si „hrát“ a být zároveň zodpovědnou matkou, babičkou, dcerou, partnerkou, pracovnicí, šéfkou či prostě a jednoduše Člověkem? Jaké zkušenosti mohu načerpat z mužské energie?

Tento večer je ochutnávkou celodenního semináře V rytmu ženské energie. Také zde prožijeme techniky, které používám při ženských kruzích na víkendovém intenzivním kurzu JOKA (mužské, ženské a společné kruhy s Mgr. Zikou).
Své semináře vedu intuitivně, proto nepíšu podrobný obsah. Tvoříme jej vlastně společně, tak jak se energeticky napojíme. Předám za sebe, co mohu, abych vás k Cestě přiblížila, ukázala vám své zkušenosti, podpořila vás. Důvěru je třeba budovat a to neplatí jen u druhých lidí, ale také u vás samotných.

Načerpáme a spojíme se s podporující energií našich předků.

Budeme naciťovat aktivně i pasivně své tělo, duši, ducha… (svou podstatu). V pohybu i v klidu...

Doporučuji pohodlnější oblečení, ve kterém se budete cítit uvolněně (např. doporučuji sukni, šaty – pro spojení s pocitem ženskosti, je to však na vás). Můžete si přinést amulet, který chcete nabít. Oltář bude jako vždy přítomen a energie předků aktivována v lásce a pokoře.

Zpětné vazby si můžete prohlédnout na mých stránkách www.vrytmuduse.cz
Těším se na shledání v kruhu, čarokrásky!

S sebou uzavíratelnou lahev s pitím.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA:Zašlete informační email, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

 Platbu 400 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 26.2.. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení.

Platba musí být připsána nejpozději den před konáním semináře (po dohodě), popřípadně si zajistíte místo tím, že zašlete potvrzení o zaplacení. 

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Umístění: Maitrea - Týnská ulička 6, Praha 1

Jdi zpět