Výlet do Říma - magie antiky a renesance

Výlet do Říma - magie antiky a renesance

 

15. až 18. listopadu 2019

 

Čtyřdenní expedice s ubytováním v luxusním 4* hotelu v centru Říma vedle Vatikánu.

 
Vašimi  průvodci budou: 
 
Karolina Acherati Kučerová  - terapeutka a průvodkyně Spiritualitou
 
Jan Kroča - historik a geomant, který pracuje s geniem loci měst
 
Srdečně Vás zvu na výlet jednoho z nejkrásnějších měst v Evropě, které poznáte i z jiného pohledu - energetická a silová místa a jejich tajemství... 
 
Většinu času strávíme v centru Říma na energetických místech, antických památkách a vybraných kostelích. Užijeme si italskou atmosféru i originální gastronomii, necháme si čas na meditace a večerní relaxaci na nejkrásnějších zákoutích historického hlavního města Evropy. Budeme se pohybovat v malé příjemné skupině spirituálně laděných lidí. 
 
 
Orientační cena 12 800 Kč zahrnuje letenky (+ 10 kg zavazadlo navíc), transfery z letiště, ubytování v hotelu poblíž centra (zajišťuje pro nás partnerská CK), lektorné, organizační část, cestovní pojištění včetně pojištění storna.
 
*Cena nezahrnuje jídlo s výjimkou snídaní, vstupy do památkových objektů, římskou MHD a pobytovou taxu. Bude upřesněna po přihlášení. Ovlivňuje jí aktuální cena nákupu letenek a hotelu.
 
Registrace na mail karolina@vrytmuduse.cz, pošleme vám podklady k platbě zálohy. MÁME JEŠTĚ POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA! Kapacita účastníků je omezená. Děkujeme za pochopení.
 

Jdi zpět