Semináře

čtvrtek,

Konstelační harmonizace čaker

PRO VELKÝ ÚPĚCH OPAKUJEME: Srdečně Vás na komorní prožitkový seminář, kde spojíme konstelační techniky s aktivním i pasivním cvičením na jednotlivá energetická centra. Přijďme se detoxikovat a nabít společnou jarní energií, která přináší svěžest i lehkost. Těším se na Vás opět ve Sluníčku. 

Více

pondělí,

Mentální terapeutické konstelace

Srdečně Vás s centrem Sluníčko zveme na konstelační večer. Téma necháváme otevřené. Konstelace pomáhají na životní cestě uzdravovat traumata, řeší aktuální vztahy v práci, doma, s dětmi a ukazují náhled do budoucnosti v již uzdraveném stavu. Pro náš zdravý vývoj a rozvoj na cestě životem.  

Více

čtvrtek,

HARMONIZACE ČAKER - léčebný proces

Srdečně Vás zvu na prožitkový seminář Harmonizace čaker. Provedu vás jednotlivými energetickými centry, které vyladíme v duchu skupiny. Aktivní i pasivní meditace v propojení. Přijďte se zregenerovat a detoxikovat. Jaro je to tu, pojďme s ním společně rozkvést do krásy.

Více

čtvrtek,

Mentální terapeutické konstelace

Srdečně Vás zveme na konstelační večer v centru Sluníčko. Léčebný nástroj k rozvoji a uvolnění energií. Poslední letošní setkání. 

Více

čtvrtek,

HARMONIZACE ČAKER - LÉČEBNÝ PROCES

Také cítíte, jak by vám prospělo se v dnešní stresující době zastavit a dopřát si regeneraci? Proces léčení... Cítit se dobře bez nepříjemných příčin jako je totální únava, stres, vyhoření nebo nemoc. Oblíbený prožitkový léčebný seminář je zpět! Intenzivní síla procesu a spolutvoření skrze léčivý kruh a všechny energetická centra. 

Více

úterý,

Mentální terapeutické konstelace

Přijďte do komorní skupiny, kde otevřeme vaše témata skrze mentální konstelace. Jedna z nejlepších technik pro čištění vzorců, vyrovnání s traumaty a uvědomění situace, ve které se nacházíte. Trápí vás vztahy v rodině, s partnerem nebo s dětmi? Chcete na sobě pracovat a máte pocit, že se některé situace opakují stále dokola a vy nemůžete vystoupit ven? Jedinečná příležitost již 21. 6. 2022. Skrze léčivý kruh podporuji proudění energií a uzdravující proces. Těším se na viděnou v Dejvicích.

Více

středa,

Ženský konstelační kruh - archetypy ženských bohyň

Milé ženy! Srdečně Vás zvu k sobě do pracovny na komorní ženský kruh na téma BOHYNĚ V NÁS. Každá máme v sobě světlo i stín. Jak v tobě tyto části vypadají? Pojďme je společně poznat, přijmout a užít si proud radosti a důvěry ženské energie v bezpečí kruhu. Téma: kněžka vs. čarodějnice, milenka vs. prostitutka, panna vs. stařena

Více

sobota,

Prožitkový seminář JOKA - Návrat k přirozenosti

Prožitkový seminář s Mgr. Josefem Zikou a Karolinou Acherati v Mostě. Propojení v radosti, lásce a vnitřní síle. Pojďme na to! Techniky, které prožijete jsou z kurzu JOKA. Co potřebuje člověk v dnešním světě ke spokojenému životu?

 

Více

sobota,

Mentální terapeutické konstelace

Přijďte do komorní skupiny, kde otevřeme vaše témata skrze mentální konstelace. Jedna z nejlepších technik pro čištění vzorců, vyrování s traumaty a uvědomění situace, ve které se nacházíte. Trápí vás vztahy v rodině, s partnerem nebo s dětmi? Chcete na sobě pracovat a máte pocit, že se některé situace opakují stále dokola a vy nemůžete vystoupit ven? Jedinečná příležitost již 22. 1. 2022. Skrze léčivý kruh podporuji proudění energií a uzdravující proces. Těším se na viděnou v Dejvicích.

Více

sobota,

Mentální terapeutické konstelace

Srdečně Vás zvu na mentální regresní konstelace. Jedinečná příležitost, jak si narovnat vztahy a zkvalitnit svůj vlastní život. Těším se na shledání.

Více

čtvrtek,

Online kongres zdraví ženy

Online kongres se zajímavými přednáškami a hosty, které můžete shlédnout či se přidat do online přímé diskuse. Od 21.10. do 25.10. se těším nejen já, ale i další hosti známých jmen. 

Více

úterý,

Rodinné konstelace - Já a hojnost

Další ze série rodinných konstelací na téma Já a hojnost. Jedna z nejlepších terapeutických technik, jak si uvědomit, co se v mém životě odehrává spojená s procesem uzdravení. Zajištěna komorní skupina účastníků. 

Více

středa,

Rodinné konstelace - Harmonie vnitřní rodiny

Další ze série rodinných konstelací na téma Harmonie vnitřní rodiny. Jedna z nejlepších terapeutických technik, jak si uvědomit, co se v mém životě odehrává spojená s procesem uzdravení. Zajištěna komorní skupina účastníků. 

Více

středa,

Rodinné konstelace - Já a vztahy

Jedna z nejúspěšnějších technik - rodinné konstelace. Garance vytvoření menšího kruhu max. 9 lidí. Téma toxických vztahů s partnery, s rodiči i dětmi. Co se mi ve vztazích děje? Léčivý proces již 25. 8. 2021 od 17:30 do 21:30.

Více

pondělí,

Rodinné konstelace - Já a NE-MOC

Jedna z nejúspěšnějších technik - rodinné konstelace. Pojďme se společně podívat na to, co se ve vašem těle, psychice a v duši odehrává. Co je příčinou vaší ne - moci? Je možné to uvolnit a vystoupit z kruhu ven? Již 16. 8. 2021 od 17:30 do 21:30.

Více

pondělí,

HARMONIZACE ČAKER - PROŽITKOVÝ VIDEOKURZ

LÉČIVÝ VIDEOKURZ HARMONIZACE ČAKER, KTERÝ VÁM POMŮŽE OSVOBODIT SE A PROJÍT CESTOU UZDRAVENÍ DUCHA, DUŠE I TĚLA. 

Více

čtvrtek,

Skupinové konstelace - přijetí své Síly

Další skupinový konstelační večer na téma přijetí své Síly. Cesta k vnitřnímu zvířeti je základní Silou. Pokud ji přijmeme a tím i zvládneme, máme ego pod kontrolou skrze srdce. Základní pudovost v nás nelze vymýtit nebo ingorovat. Díky konstelaci můžeme pochopit, co se v nás odehrává a jít vpřed k přijetí té části v nás, která vyvolává emoční reakce.

Více

čtvrtek,

HARMONIZACE ČAKER – Léčebný proces

Transformační prožitkový seminář Harmonizace čaker je opět zde na své domácí půdě. Těším se na Vás již koncem srpna. Uzdravující proces ke spokojenějšímu životu. Každý seminář je odlišný podle energie skupiny. Doporučuji absolvovat dle potřeby i opakovaně.

Více

úterý,

RODINNÉ KONSTELACE - Určení si hranic ve svém životě

Srdečně Vás zvu na další konstelační večer u mě v pracovně tentokrát rozum vs. srdce. Postavíme si své strachy, obavy, stíny a vnitřní rozpory, abychom přijali či si uvědomili, co se v nás odehrává. Omezená skupina max. do 10 lidí.

Více

neděle,

Setkání s léčivou meditací a bubnováním

Zveme vás na mimořádné prožitkové setkání v Panenském Týnci. V magickém spojení místních energií se mnou a Petrem Havlanem. Tibetské mísy léčivé síly a bubnovací kruh. Bubny budou k dispozici k zapůjčení. 

Více

středa,

Léčebná meditace v pohybu

Srdečně Vás zvu do studia Avenada na léčebnou meditaci v pohybu. Rozproudíme energii v kruhu důvěry.

Více

čtvrtek,

Rodinné konstelace - vztahová přitažlivost

Rodinné konstelace na téma vztahová přitažlivost. Proč si do života přitahujeme podobné typy lidí? Vhodné pro řešení mužsko - ženských principů. Přijďte si postavit či prožít příběh uvědomění. Komorní setkání max. počet 8 účastníků. 

Více

středa,

Harmonizace čaker s Acherati

Komorní prožitkový seminář u mě v praxi Harmonizace čaker - léčebný proces. Posílíme imunitní systém a svou energii v malé skupince. Jedinečná příležitost procesu léčení a detoxikace.

Více

neděle,

Magie Jabkenické obory a Svatojířský les

Provedu Vás jedním z nejenergetičtějších míst středních Čech... Jabkenickou oborou 7.6.2020. Načerpejme sílu starých stromů a prožijme si spojení s našimi předky. Zážitková vycházka pro nedělní den.

Více

čtvrtek,

Harmonizace čaker (Vysočina)

Prožitkový seminář Harmonizace čaker v kouzelné obci Maleč na Vysočině. Jste srdečně zváni. 

Více

pátek,

Harmonizace čaker v Amidě

Srdečně Vás zveme do nádherného energetického centra v Amidě. Oblíbený prožitkový seminář Harmonizace čaker nastartuje vaše tělo, duši i ducha na jarní období. Využijme naše vnitřní božství a detoxikace pro zdravější život. 

Více

pátek,

Duchovní výcvik - v rytmu tvojí duše

Otevřela jsem dva výcvikové víkendy v Roškopově, kde bych ráda předala své dovednosti a prožitkovým způsobem vás naučila technikám spirituality v meditacích, rituálech a magii. Aplikování těchto dovedností do běžného života. Seberozvojová intenzivní práce vhodná i pro stávající terapeuty. Již v březnu 2020. Přihlašte se již nyní. Kapacita omezená.

Více

sobota,

Modřanský relax - Harmonizace čaker

Zveme vás na prožitkový seminář Harmonizace čaker  do kulturního centra "12" v Modřanech. Přijďte si prožít uvolňující den.

Více

čtvrtek,

MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Léčebná magie severu

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Kombinace pohybu a relaxace vedoucí k uvolnění a odpočinku. DNES SE SPOJÍME S MAGIÍ SEVERU.

Více

sobota,

PROHLUBUJÍCÍ HARMONIZACE ČAKER - Léčebný proces

Rozhodla jsem se, že léčebný a úspěšný večerní seminář nabídnu i v jiné podobě a to v mnohem hlubším ponořením se do procesů energetického léčení a harmonizace čaker. Mimořádný víkend 8. až 9. 2. v úplňku ve Lvu v Maitree, Praha.

Více

čtvrtek,

MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Duch Vánoc

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Kombinace pohybu a relaxace vedoucí k uvolnění a odpočinku. DNES SE SPOJÍME S DUCHEM VÁNOC.

Více

čtvrtek,

Probuzení energie v nás MOST

Srdečně Vás zvu na prožitkový seminář, kde společně probudíme naší sebeléčivou sílu a energii. (Most)

Více

čtvrtek,

Harmonizace čaker - léčebný proces

Pojďme se v dnešní uspěchané době ponořit do léčebného procesu a harmonizovat energetická centra. Společně se uvolníme a zregenerujeme tělo, duši i ducha. Uzdravující prožitek v kolektivní energii.

Více

úterý,

MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Slovanská duše

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Kombinace pohybu a relaxace vedoucí k uvolnění a odpočinku. DNES SE SPOJÍME SE SLOVANSKOU DUŠÍ.

Více

pátek,

KORFU S ACHERATI

Srdečně Vás zvu na jedno z nejenergetičtějších míst v Evropě. Zelený ostrov Korfu s doprovodným programem (konstelace, meditace, tance, práce s kartami atd.).OBSAZENO POUZE NÁHRADNÍCI

Více

čtvrtek,

Harmonizace čaker - léčebný proces

Pojďme se v dnešní uspěchané době ponořit do léčebného procesu a harmonizovat energetická centra. Společně se uvolníme a zregenerujeme tělo, duši i ducha. Uzdravující prožitek v kolektivní energii.

Více

úterý,

MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Moc západu

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Kombinace pohybu a relaxace vedoucí k uvolnění a odpočinku. DNES SE SPOJÍME S MOCÍ ZÁPADU.

Více

neděle,

Magie Jabkenické obory a Zebín

Srdečně Vás zvu s Janem Kročou na dva samostané výlety o jednom víkendu: Magie Jabkenické obory - 03.08.2019, Posvátný kopec Zebín - 04.08.2019.

Více

sobota,

Magie Jabkenické obory a Zebín

Srdečně Vás zvu s Janem Kročou na dva samostané výlety o jednom víkendu: Magie Jabkenické obory - 03.08.2019, Posvátný kopec Zebín - 04.08.2019.

Více

úterý,

MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Tajemství východu

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Kombinace pohybu a relaxace vedoucí k uvolnění a odpočinku. DNES SE SPOJÍME S TAJEMSTVÍM VÝCHODU.

Více

pátek,

Harmonizace čaker - léčebný proces

Pojďme se v dnešní uspěchané době ponořit do léčebného procesu a harmonizovat energetická centra. Společně se uvolníme a zregenerujeme tělo, duši i ducha. Našimi hostiteli Krámek s Dobrotami v Malči okres Havlíčkův Brod.

Více

úterý,

Harmonizace čaker – Léčebný proces

Srdečně vás zvu na oblíbený prožitkový seminář, kde si povíme o fungování jednotlivých čaker, provedu vás meditačním a vyrovnávacím cvičením na každé energetické centrum zvlášť a především budeme sdílet vzájemnou energii k vnitřní rovnováze a harmonii. Prožijeme si své energetické pole a uvolníme se.

Více

pátek,

Harmonizace čaker – meditační setkání

Pojďme se v dnešní uspěchané době ponořit do léčebného procesu a harmonizovat energetická centra. Společně se uvolníme a zregenerujeme tělo, duši i ducha. Zveme vás do kouzelné chaloupky v Jitkově okres Havlíčkův Brod.

Více

středa,

Meditační večery ve Strašnicích - Moudrost severu

Srdečně Vás zvu na tradiční komorní meditační večer tentokrát ve Strašnicích.Tématem bude MOUDROST SEVERU - SETKÁNÍ S PŘEDKY.

Více

neděle,

Cesta do ticha - procházka obora Jabkenice

Procházka přesunuta na neděli 17.3. Srdečně Vás zvu na prožitkovou procházku do Jabkenické obory. Kde se dozvíte nejen její historii a nacítíte energii silových stromů a míst, ale také si prožijeme meditaci ticha na romantickém místě, kde sedával Bedřich Smetana.

Více

středa,

CESTA ČARODĚJKY – dopolední ukázka II.

Dopolední ukázka kurzu v Maitree. Jste srdečně zváni.

Více

úterý,

MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Vášeň jihu

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Kombinace pohybu a relaxace vedoucí k uvolnění a odpočinku. DNES SE SPOJÍME S DUŠÍ A VÁŠNÍ JIHU.

Více

středa,

CESTA ČARODĚJKY – dopolední ukázka I.

Dopolední ukázka kurzu v Maitree. Jste srdečně zváni.

Více

středa,

Meditační večery ve Strašnicích

Srdečně Vás zvu na tradiční komorní meditační večer tentokrát ve Strašnicích.Tématem bude HARMONIZACE ČAKER - Léčebný proces.

Více

čtvrtek,

Harmonizace čaker – Léčebný proces

Srdečně vás zvu na oblíbený prožitkový seminář, kde si povíme o fungování jednotlivých čaker, provedu vás meditačním a vyrovnávacím cvičením na každé energetické centrum zvlášť a především budeme sdílet vzájemnou energii k vnitřní rovnováze a harmonii. Prožijeme si své energetické pole a uvolníme se.

Více

středa,

Probuzení energie v nás PLECHÁRNA

Navazuje na meditační večery pro každého, kde začleňujeme i pohybové prvky (včetně spontánního rytmického tance) a učíme se být spojeni se svým tělem a přirozeností.

Více

úterý,

MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Moudrost severu

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Kombinace pohybu a relaxace vedoucí k uvolnění a odpočinku. DNES SE SPOJÍME S DUŠÍ A MOUDROSTÍ SEVERU.

Více

středa,

Meditační večery pro každého - SLOVANSKÁ DUŠE

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. Dnes se spojíme s duší slovanských národů a bohy našich předků.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

středa,

Harmonizace čaker – Léčebný proces

Srdečně vás zvu na oblíbený prožitkový seminář, kde si povíme o fungování jednotlivých čaker, provedu vás meditačním a vyrovnávacím cvičením na každé energetické centrum zvlášť a především budeme sdílet vzájemnou energii k vnitřní rovnováze a harmonii. Prožijeme si své energetické pole a uvolníme se.

Více

úterý,

Probuzení energie v nás

Srdečně Vás zvu na prožitkový seminář, kde společně probudíme naší sebeléčivou sílu a energii. (Most)

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

pondělí,

Meditační večery pro každého - INDIE

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes se spojíme s duší východu a s buddhismem.

Více

sobota,

V rytmu ženské energie - Přítomný dotek ženství

Společně se dotkneme svého přirozeného ženství. Uvolníme se v kruhu důvěry, která je klíčem k radostnému životu. Navážeme na tradici našich předků a otevřeme se své intuici.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

úterý,

Harmonizace čaker – Léčebný proces

Srdečně vás zvu na oblíbený prožitkový seminář, kde si povíme o fungování jednotlivých čaker, provedu vás meditačním a vyrovnávacím cvičením na každé energetické centrum zvlášť a především budeme sdílet vzájemnou energii k vnitřní rovnováze a harmonii. Prožijeme si své energetické pole a uvolníme se.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

pondělí,

Meditační večery pro každého - ANTICKÉ ŘECKO

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes se spojíme s duší "psyché" a řeckými bohy.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

středa,

Meditační večery pro každého - EGYPT

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes se spojíme s duší Ka a egyptskými bohy.

Více

úterý,

Probuzení energie v nás

Do kruhu pustím skrze mne léčivou energii se silnou léčebnou vibrací.
V dnešní uspěchané době nemáme čas se zastavit, vnímat svůj dech, své pocity, své tělo.
Naučme se umění seberegeneračního procesu. Ukážu vám, jak vnímat své energetické centrum skrze meditaci v pohybu i v klidovém stavu.

Více

úterý,

Meditační večery pro každého - SPOJENÍ ŽIVLŮ

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes na téma spojení všech čtyř živlů.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

čtvrtek,

Šamanské cestování - v rytmu bubnů a přírody

Srdečně Vás zvu na interaktivní seminář. Šamanské cestování skrze jednotlivé fáze zvuků přírodních nástrojů do hloubky vlastní duše. Záměrem je se setkat a splynout se svým vlastním silovým zvířetem. Kombinace spontánního pohybu a klidové meditace se mnou a Davídem Chábem.

Více

čtvrtek,

Probuzení energie v nás

Do kruhu pustím skrze mne léčivou energii se silnou léčebnou vibrací.
V dnešní uspěchané době nemáme čas se zastavit, vnímat svůj dech, své pocity, své tělo.
Naučme se umění seberegeneračního procesu. Ukážu vám, jak vnímat své energetické centrum skrze meditaci v pohybu i v klidovém stavu.

Více

úterý,

Meditační večery pro každého - VÍTR

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes na téma spojení ve víru živlu vzduchu.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

středa,

Meditační večer – magické spojení hlasu a živé hudby

Srdečně Vás zvu na „netradiční“ meditační večer, kde mým hostem bude Michal Čagánek. Spolu jsme vytvořili skutečně magické léčivé spojení mluvených meditací a zpěvu manter, které se bude různě prolínat. Dnes s tématem Animus a Anima "šťastný muž a spokojená žena“.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

Meditace vám umožní porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává.  Harmonizace čaker zlepšuje naší vitalitu a životní rovnováhu. Pojďme společně uzdravovat naší duši i tělo.

Více

sobota,

V rytmu ženské energie - Přítomný dotek ženství

Společně se dotkneme svého přirozeného ženství. Uvolníme se v kruhu důvěry, která je klíčem k radostnému životu. Navážeme na tradici našich předků a otevřeme se své intuici.

Více

čtvrtek,

Meditační večery pro každého - VZDUCH

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes na téma spojení ve víru živlu vzduchu.

Více

pondělí,

Harmonizace čaker – Léčebný proces

Srdečně vás zvu na oblíbený prožitkový seminář, kde si povíme o fungování jednotlivých čaker, provedu vás meditačním a vyrovnávacím cvičením na každé energetické centrum zvlášť a především budeme sdílet vzájemnou energii k vnitřní rovnováze a harmonii. Prožijeme si své energetické pole a uvolníme se.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

středa,

Meditační večery pro každého - OHEŇ

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes na téma spojení s živlem ohně.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

pondělí,

V rytmu ženské energie – Cesta radosti a lásky

Jak se mohu orientovat v životě? Jak žít vedle muže v rovnováze? Můžu být vůbec autentická a žít ve všech životních rolích? Co je duchovní podstata ženských archetypů? Důvěra je klíčem. Pojďme ten klíč společně najít a pustit ho do svého srdce - jako do zámku otevírající dveře k našemu Tajemství.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

středa,

Léčebné meditační večery pro každého - živel vody

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes spojení s živlem vody.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více

středa,

Harmonizace čaker – Léčebný proces

Srdečně vás zvu na oblíbený prožitkový seminář, kde si povíme o fungování jednotlivých čaker, provedu vás meditačním a vyrovnávacím cvičením na každé energetické centrum zvlášť a především budeme sdílet vzájemnou energii k vnitřní rovnováze a harmonii. Prožijeme si své energetické pole a uvolníme se.

Více

úterý,

Meditační večery pro každého - Země

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe, která změní a odhalí váš život v nové perspektivě. Dnes na téma spojení s Matkou Zemí.

Více

středa,

Meditační večery na Plechárně

V kulturním a společenském centru Plechárna jsem začala pořádat pro spoluobčany zkrácenou formu meditačních večerů. Chtěla bych tím podpořit duševní i fyzické zdraví lidí, se kterými již dlouhá léta sdílím stejné místo bydliště. Také ráda podpořím centrum, které poskytuje společenské aktivity a kulturní vyžití místním občanům. Jsou vítáni i ti, kteří z Prahy 14 nejsou a je to pro ně dostupnější nebo prostě jen chtějí být s námi v pravidelném rytmu.

Více