Články

by Karolína

DUŠE JAKO MOŘE

Naše duše bývá jako hladina moře. Když je rozbouřené je hlučné, že téměř nic není slyšet, vlny mají sílu a narážejí do skal a útesů. Člověk ví, že v takovém čase je dobré se plavení po moři vyhnout, protože by se mohl utopit. Přesto se najdou lidé, kteří rozbouřené moře vyhledávají, fascinuje je a obdivují jej.

Více

by Karolína

12 TYPŮ „JAK ŽÍT SAMI SE SEBOU A V SOULADU SE SVÝM OKOLÍM“ OD KAROLINY

Také někdy máte pocit, že vaše okolí vás ovlivňuje příliš? Někdy je moc těžké odpustit, najít pokoru, naučit se vážit si drobností a změnit hodnoty. Lehko se to řekne, hůře se to dělá. Co by se ještě musí stát než pochopíme? Jakou zpětnou vazbu musím získat, abych prozřela? Nejtěžší je pochopení a přijetí toho, že za mnoho věcí si mohu sama. Od dětství (kdy mne sice ovlivňovali rodiče a škola) si nesu raneček až do dospělosti. Jestli chci mít stále ty věci v ranečku, ty samé věci, které se mi tam válí desítky let, budu je tam mít. Když je nevyndám, ty věci se nevypaří do vzduchu.

Více

by Karolína

Mohu zmírnit či zbavit se migrény pomocí energetického léčení?

V poslední době se setkávám u klientů s častějším výskytem různých bolestí hlavy. Mezi ně patří i migrény. Zaznamenala jsem při mých terapiích vyšší úspěšnost při léčení migrén pomocí energetického léčení a rozhodla jsem se s vámi o tento poznatek podělit.

Více

by Karolína

Proč je důležité flirtovat?

Flirtování je důležité pro nás samotné, pro naše pocity, prostě proto, abychom se cítili šťastní. Naše energie září, pokud se cítíme sebevědomě a spokojeně.

Více