ŤUK, ŤUK…. OTEVŘETE DVEŘE SVÝM SCHOPNOSTEM. NESU SVĚTLO PŘED VÁŠ PRÁH… JE ČAS….

by Karolína

Cítím pocit sdílení a předávám vám v pravdě a lásce… 

Odkrývám tajemství různých povah, protikladů, předpokladů, talentů, rysů… Temné i světlé

stránky mi běží před očima. Vidím to, co nás posiluje, dává nám možnosti, sílu a originalitu. Na druhé straně vidím mnohé věci, které nás brzdí a mohou být nepříjemné nejen pro nás samotné, ale také pro ostatní.

Tvořím charakteristiku všech znamení na zakázku pro jednoho významného klienta. Také pracuji na základě této charakteristiky i s Cestou Uvědomění, pro kterou jsem udělala tento týden akci. Tam je však hlavním faktorem můj vnitřní zrak… Přesto proč zmiňuji zvěrokruh a co ve mě tato studie probouzí?

Každé znamení má svou originalitu, tak jako každý člověk je individuální ve své podstatě. Tato různorodá paleta někdy oslňuje a někdy není příliš výrazná, ale stačí přistoupit blíže a vidíte to, co bývá na první pohled skryté.

Každý z nás je důležitou součástí celku. Vytváří dílek puzzle, který jde do kombinace jen s určitým počtem dílků, je však nezbytnou součástí celého obrazu.

Trápíme se kvůli své povaze, kvůli sami sobě. Zlobíme se na druhé, nenávidíme, žárlíme nebo jen máme pocit, že nás téměř nic nenaplňuje štěstím. Každý více či méně takové pocity minimálně jednou zažil nebo zažívá.

Věřím, že mnoho z vás se snaží na sobě pracovat a hledat sami sebe a vycházet s ostatními. Vychází mnoho knih (a dalších materiálů v jakékoliv podobě), jak sama studuji své poznatky z nich pro svou práci se zvěrokruhem.

Každý autor vám bude vyprávět vlastní příběh, podělí se s vámi o své zkušenosti. Poskytne vám tipy a rady, co můžete udělat, jak uspět a být „jako on“… V mnohém s ním souhlasíte, ale pořád máte pocit, že to nejde… Protože vy nejste jako on a nikdy nebudete. Máte jinou výbavu, schopnosti a vždy se budete více či méně lišit. Sbírejte zkušenosti, ale začněte stavět na svých základech. Vyprávějte svůj vlastní příběh a učte se z něj…

Nejtěžší je udělat krok vpřed. Ano, některé znamení k tomu mají velmi blízko, disponují totiž odvahou a bojovností, některé však mají této schopnosti pomálu. Vynikají v něčem jiném, ale přesto mohou i oni učinit změny a najít v sobě odvahu.

Není to jen o tom si přečíst o sobě informace, případně souhlasit s obsahem, ale tím to asi tak končí pro mnoho z nás. Pokud se poznáváte ve světlých ale i temných stránkách, pak dochází k uvědomění. To je však zatím ta první a nejlehčí fáze.

Druhá těžší fáze celého procesu je odpuštění toho, co se nám nelíbí a smíření se s tím, že máme dvě strany mince. Důležitá je jedna otázka, na kterou bychom si měli odpovědět: Jak nejlépe mohu využít své schopnosti a svou povahu, aby mi byly ku prospěchu a vedly mě k vnitřní spokojenosti a rovnováze (cílům)?

Pamatujte, že především budou mluvit vaše činy. Lidé vás vnímají nejen na základě vaší energie, ale i skutků, které činíte. Slova jsou mocná zbraň, dokáží léčit i ublížit. Přesto zachycují myšlenky v přítomnosti, úvahy, zkušenosti atd. Vypovídají za člověka a jeho stavu mysli a uvažování. Ale srdce poznáte jen na činech a neverbální komunikaci člověka.

JE NA ČASE ODKRÝT VNITŘNÍ POTENCIÁL A ZAČÍT ŽÍT BOHATŠÍ ŽIVOT DLE VLASTNÍHO SCÉNÁŘE!

Vydejte se na Cestu uvědomění….

Zpracování v pdf souboru 10 x A4. Objednejte na emailu: Karolina@vrytmuduse.cz

Jdi zpět

Přidat komentář