Cesta do ticha - procházka obora Jabkenice

  • Datum: 17. 3. 2019 
  • Čas: sraz v 10:30 na parkovišti u pily (u muzea B. Smetany), procházka potrvá cca 2, až 3,hodiny
  • Místo: Jabkenická obora, obec Jabkenice, okr. Ml. Boleslav (z Černého Mostu autem trvá cesta cca 40 minut, lze zprostředkovat společné cestování)
  • Cena: 300 Kč předem na účet, na místě 350 Kč.

* JE NUTNÁ REZERVACE, Děkuji. V případě extrémně špatného počasí, obdrží každý sms zprávu a vrácení vstupného zpět na účet.

Srdečně Vás zvu do míst nejen mého dětství a krásných vzpomínek, ale také na místo, kde jsou léčivé energie. Když procházíme lesem kolem rybníků, dýchá na nás síla starých stromů a éterických bytostí lesa. Jabkenická obora je krásným místem, kde načerpáme energii a něco se i dozvíte o její minulosti. Zde čerpal inspiraci a léčil se u své sestry, skladatel - Bedřich Smetana.

Spojíme naší procházku s tzv. meditací do ticha, která je nástrojem pro zvýšení intenzity koncentrace a pomáhá vnímat to, co se kolem nás děje pouhým okem neviditelným. Zvuk tibetské mísy v kombinaci s místním prostředím nás nabije pozitivní energií :-)

Koncem března se obora uzavírá až do června. Máme možnost se podívat do těchto míst včas. Pokud by bylo opravdu trvale špatné počasí, můžeme přehodit procházku na neděli nebo v případě zrušení z mé strany, přijde sms do 8:30 ráno. Budeme si ale přát krásné počasí :-)

Sraz bude na parkovišti u pily nebo také kousíček od muzea Myslivny Bedřicha Smetany. Poslední místo, kde můžete zaparkovat auto. Orientační bod je jeho socha. Kdo bude chtít, pošlu mapku. Také prosím ty, co budou ochotni někoho vzít do auta k sobě nebo kdo potřebuje odvoz, dejte mi vědět včas, děkuji :-)

Když bude chuť, půjdeme se podívat i ke staré zvonici a kostelu. Je to nedaleko muzea. 

Muzeum je otevřené od dubna a plánuji udělat další prožitkovou procházku v okolí Jabkenic, kde součástí našeho výletu, bude i muzeum. 

*V okolí jsou restaurace např. v Luštěnicích, kde pak někteří z Vás mohou zůstat na oběd. Vše domluvíme na místě :-)

S láskou Vás přivítám "doma" :-)

 

Informace k platbě:

Platbu 300 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 17.3. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení. Platba musí být připsána nejméně den před konáním procházky, pokud není domluveno jinak.

*V případě zrušení procházky z důvodu např. špatného počasí ze strany organizátora, zašleme platbu zpět. Za zrušené se považuje, když ráno do 8:30, přijde sms zpráva.

 

 

Umístění: Obora Jabkenice, okr. Ml. Boleslav

Jdi zpět