JOKA I. A II.

JOKA I. a II. – ÚSPĚŠNÝ PROŽITKOVÝ VÍKEND PRO ŽENY A MUŽE…

 

Termín: 29.10 až 1.11. 2020 (čtvrtek příjezd do 18:00 až neděle do 16:00)

 

Co je Joka?

Propojení arte, meditačních, terapeutických a šamanských technik ve spojení s rituály, které vám pomohou vyrovnat se s autoritami, léčit své vnitřní dítě a hledat  svou autenticitu skrze své pocity = abychom mohli být sami sebou ,svobodní,  kreativní a nezatížení nefunkčními vzorci chování, které nám berou energii, protože jdou proti naší přirozenosti. Rituály mužských a ženských kruhů a cesta spolutvoření.

 

Kurz Joka I. a II. je propojení na základě našich zkušeností z předchozích ročníků. Budeme pracovat s autoritami, vnitřním dítětem a spojovat se s přirozeností sebe sama. Dojdeme až do pubertálního období a svou dětskou energii již harmonizovanou kultivujeme výše. Setkáme se s Animem a Animou neboli vnitřním mužem a ženou. Abychom mohli fungovat ve společnosti a žít šťastný život - obě tyto polarity musí být vyzrálé a ve spolupráci. Pokud nejsou, odráží se nám to ve vztazích, v přátelství, v pracovním prostředí a schopnosti si najít své místo a mít zdravé sebevědomí. Prostě cítit se dobře nejen ve svém těle. Schopnost nastavovat si hranice a respektovat druhé odráží harmonii ženské a mužské polarity v nás, stejně tak milovat a být sám/sama sebou.

 

Hlavní plán víkendu:

6 kroků k šťastnějšímu životu:

 

- Vyrovnat se s rodiči (autoritami).

- Léčení vnitřního dítěte (vyléčení).

- Být sám/sama sebou.

- Jak vycházet se svou vnitřní ženou a mužem (promítání vzorců do lidí kolem nás -vztahy).

- Kultivace tvořivé energie (odbourání stresu, strachů, úzkostí).

- Jak lépe porozumět sobě a svému okolí.

 

 

Podrobný program obdržíte při rezervaci.

Cena: 5 900 Kč  + 1100 Kč plná penze (dobrovolné, možnost formy pro vegetariány po dohodě)

Přihlášení je možné nejpozději do 19. 10. 2020

Místo konání. Roškopov – Stará Paka (lze domluvit společný odvoz autem, napište předem)

*V ceně je bohatý program a ubytování – tři noci a k dispozici prostory, za příplatek plná penze (snídaně, obědy a večeře, domácí kuchyně  – jídelníček dostanete předem, děkuji za pochopení. V jiném případě je možné si sebou vzít vlastní jídlo. Lednice a vařič k dispozici.

 

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA:

Zašlete informační email a prosím, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

 

Lektoři:

Mgr. Josef Zika (Jeff) : spec. pedagog a psychoterapeut,arteterapeut,regresní terapeut , absolvent psychoterapeutických výcviků a kurzů: SUR, arteterapeutický, výcvik v regresní terapii, Rogersovský přístup zaměřený na člověka, transpersonální, Silva mind control, 30 let praxe s delikventní mládeží, 10 let spolupráce s Poradnou pro uprchlíky ČHV a s Centrem pro otázky migrace,PPP, lektor  zážitkových kursů  pro žáky ZŠ,kurzů osobního rozvoje studentů SŠ a VŠ a komunitní výcvik pracovníků  MV ČR , arteterapeutické semináře a kurzy proti vyhoření pro pedagogy.,vedení komunit problémových dětí ve Výchovných ústavech a SVP, výchovné a kariérové poradenství NÚOV.V posledních letech absolvoval výcvik v celostních smyslných masážích /tantrických/ a absolvoval řadu výcvikových sebezkušenostních a seberozvojových kurzů u Alana Lowena, Guye Barringtona a dalších. Více zde: http://psychoter.webnode.cz/

Karolina Acherati Kučerová : průvodkyně na Vaší Životní Cestě, terapeutka Tvarové symboliky a regresivní terapie, léčitelka, kartářka a lektorka prožitkových seminářů a meditací. Mé zkušenosti z profesní sféry – vedení výběrových řízení, studie behaviorálních dotazníků, Benefits for employees a individuální obchod, osobnostní pohovory, školení soft skills, Coaching training. Spolupracuji s Maitreou (již dlouhodobě) a s dalšími průvodci na Cestě k uzdravení. S Jeffem úspěšně provázíme individuálními terapiemi.  

Další informace o Joce:

Ženské kruhy:

Důležité je, aby žena přijala sama sebe bez obav a s důvěrou. Společně budeme nejen otevírat témata vnitřního dítěte a přijímat svou stinnou stránku, ale také nás čeká kultivace ženské životní síly. Znamená to: být si vědoma svého těla, svého srdce, své mysli, energie, spojení s Matkou Zemí a své dělohy (otevření a aktivace kundalini energie v plném rozsahu).

Mužské kruhy:

Zasvěcení a přijetí do klanu mužů je významným rituálem, který vám přinese rovnováhu uvnitř vás samotných. Tato rovnováha bude mít velký dopad na vaši sebedůvěru, vztahy,  práci. Konfrontace ega, vnímání podpory a přijetí sebe sama. Cesta znamená zkušenost. Cesta muže vede k prameni moudrosti a Síly a tím k Pravdě.

Společné kruhy:

Propojíme se a otevřeme se s důvěrou. Prakticky si prožijeme své hranice a procítíme symbiózu mužské a ženské polarity. Jaké to je si pomáhat – být si vzájemně prospěšní s úctou a láskou? Jak vytvořit vzájemnou harmonii? Prožitek, který vám pomůže ve vašem prostředí na pracovišti, ve vztazích i v rodině 

Umístění: Roškopov, Stará Paka

Jdi zpět