Meditační večer – magické spojení hlasu a živé hudby

  • Datum: 25.4.2018
  • Čas: 18:30 - 21:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 400 Kč předem na účet, 490 Kč na místě

ZRUŠENO

 

Prožijete kombinaci pasivní a aktivní meditace v jedné vlně vibrací a to vše s živou hudbou i zpěvem a slovem… Intuitivně si vytvoříte spojení se svou duší a tělem. Tentokrát se spojíme s vnitřním mužem a vnitřní ženou (Animus a Anima). Toto spojení v harmonii je důležité pro náš vnitřní svět, ale také zlepšuje kvalitu života v komunikaci a žití s druhými lidmi. Ať už se jedná o partnery, příbuzné, děti či přátelé. Udělejme svou vnitřní ženu a muže šťastnými a spokojenými.

Kým je Michal Čagánek?

Je to spisovatel, básník, písničkář a všestranně tvůrčí člověk. Ve své tvorbě se zaměřuje na pozitivní aspekty lidství v každém z nás, s cílem povzbudit a inspirovat čtenáře a posluchače na nelehké cestě za poznáním sebe sama. Dosud vydal 15 knih poezie i prózy a vystupuje se skupinou PraMeny.

Co vás čeká?
V první části zapojíme i tělo. Jsou zde prvky protahovacích jednoduchých cvičení a aktivní meditace spojených tak, abychom se nacítili a spojili s naším tělem. Jednoduše se ukotvíme a uvolníme.

V druhé části se budeme věnovat dechovým cvičením, zpomalení naší mysli a hledání vnitřního klidu. Pomocí vizualizací, barev a dalších podnětů se budeme učit naší mysl směřovat určitým směrem tzv. technika zpřítomnění.

Ve třetí části setkání se budeme věnovat vždy různé formě meditace a jinému tématu. Např. léčebná meditace čaker, relaxační meditace, meditace láskou, zrcadlení, sexualita, sebepřijetí atd. To znamená, že na každém setkání budeme mít jiné téma, proto je možné docházet opakovaně nebo se účastnit pouze některých dnů.

Tento večer spojíme mluvené slovo s živou hudbou –
kytarou a zpěvem manter k danému tématu. Tato kombinace umocňuje prožitek a pomáhá s koncentrací a napojení.
Součástí tohoto společného sdílení budou i konzultace a doporučení, jak začlenit tyto techniky do svého života.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

 Platbu 400 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 25. 4. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení.

Platba musí být připsána nejpozději den před konáním semináře (po dohodě), popřípadně si zajistíte místo tím, že zašlete potvrzení o zaplacení. 

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Umístění: Maitrea - Týnská ulička 6, Praha 1

Jdi zpět