Probuzení energie v nás

  • Datum: 17.5.2018
  • Čas: 18:30 - 20:30 hod.
  • Místo: Lomená 4, Most
  • Cena: 250 Kč předem na účet (300 Kč na místě)

Meditovat lze v jakékoliv formě a běžné činnosti. Projdu s Vámi meditativní a sebeléčivé techniky ve více formách. Od spontánního rytmického pohybu, přes sestavu s prvky jógy po dechové cvičení až k samotné klidové relaxaci. Zároveň pročistíme a harmonizujeme všechna energetická centra - čakry.

Srdečně Vás zvu na prožitkový seminář a těším se na společné sdílení.

Doporučuji pohodlné oblečení jako na cvičení či jógu, popřípadně dlouhou sukni, volné kalhoty. Můžete si přinést talismany, které nabijeme u oltáře. Vodu do uzavíratelné láhve.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

Platbu 250 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 17.5. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení.

Přednost budou mít ti, co platbu zaslali předem.

Platba musí být připsána nejpozději den před konáním semináře (po dohodě), popřípadně si zajistíte místo tím, že zašlete potvrzení o zaplacení. 

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Umístění: Centrum Jógy, Lomená 4, Most

Jdi zpět