Probuzení energie v nás PLECHÁRNA

Jedná se o ochutnávku připravovaného kurzu, kde se budeme jako uzavřená skupina věnovat individuálním technikám relaxace a pohybu.
 
Máte možnost přijít 16. ledna, 30. ledna a 13. února do kulturního centra Plechárna na Černém Mostě. Lze přijít i opakovaně na každou ochutnávku - pokaždé bude jiná :-)  
Vždy od 18:00 do 19:30. JE NUTNÉ SE PŘEDEM NAHLÁSIT.
 
 
Navazuje na meditační večery pro každého, kde začleňujeme i pohybové prvky (včetně spontánního rytmického tance) a učíme se být spojeni se svým tělem a přirozeností.
 
Druhá polovina je určena klidové relaxační meditaci, vždy s jiným tématem. Rozproudíme energii a spojíme se s potenciálem naší vnitřní Síly. Následně se zharmonizujeme do klidu.
 

Tyto techniky podporují přirozené zpracovávání emocí, stresu a napětí. Přinášejí zlepšení koncentrace a pocitu štěstí, které léčí nejen ducha, duši, ale i tělo.

 
Je nutné rezervaci předem na Karolina@vrytmuduse.cz nebo tel. 739350348 KAPACITA SÁLU OMEZENA, vstupné 150 Kč / 120 Kč sleva pro maminky na mateřské, seniory a studenty. Těším se na Vás - terapeutka a lektorka Karolina (www.vrytmuduse.cz)

Umístění: Bryksova 1002/20, 198 00 Praha 14

Jdi zpět