MEDITAČNÍ VEČERY PRO KAŽDÉHO – Léčebná magie severu

  • Datum: 13. 2. 2020
  • Čas: 18:30 - 21:30 hod. (o hodinu delší prožitek)
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 400 Kč předem na účet, při platbě po 2.2. 2020 platba 500 Kč, možná platba na místě po dohodě

* JE NUTNÁ REZERVACE. POČET MÍST OMEZEN. 

Meditace je praktika, která vám umožní zřetelněji porozumět všemu, co se ve vašem životě odehrává. Pomůže vám zjistit, co se ve vaší osobě jako celku děje. Je to cesta k poznání sama sebe. DNES S LÉČEBNOU MAGII SEVERU - moudrostí našich severských předků.


Jedná se o aktivní i pasivní napojení na Zdroj naší Síly, Energie a Lásky. Otevření paměti naší duše.


Je prokázané, že v žilách nám koluje část severské, slovanské a nejvíce keltské krve. Skrze paměť naší duše a její reinkarnaci jsme prožili své životy na mnoha místech nejen v rámci našeho vesmíru. Přesto považuji za důležité se spojit nejdříve z naší nynější základnou a propojit své bytí se vším, co vzniklo tady na Zemi - ukotvit se. Naši předci promlouvají, pojďme společně naslouchat a propojit se s jejich energií.

Na meditačních večerech boříme mýty, které se nad touto technikou vznášejí. Každý sám za sebe dokáže určitou formou relaxovat a pro někoho to je i cesta do nitra, učení se koncentrace nebo prožívání léčivé energie. Večery jsou určeny všem bez rozdílu, kdo cítí potřebu uvolnit se a být sám/sama sebou.

Společně vytvoříme energetické pole a uvolníme stresové napětí. Rehabilitujeme každou buňku našeho těla a uvolníme naší mysl.

Každý večer je tématický. Učení, které provozuji několik let, čerpám od našich předků skrze paměť duše. Jste srdečně zváni.

Co vás čeká?

V první části se pohybem -tancem dostáváme do našeho těla. Uvolňujeme napětí a obracíme se dovnitř sebe sama. Zjistíme svůj biorytmus a ladíme naší koncentraci. Ve druhé části prožíváme pasivní druh meditace, která nás zavede do prostředí naší duše s láskou a poznáváním.

Umístění: Maitrea - Týnská ulička 6, Praha 1

Jdi zpět