Meditační večery ve Strašnicích - Moudrost severu

  • Datum: 20. 3. 2019
  • Čas: 18:30 - 20:30 hod.
  • Místo: Krátká 26, Strašnice (zvonek Terapie)
  • Cena: 300 Kč předem na účet (350 Kč na místě)

Nutná rezervace předem!Jedná se o komorní skupinu. Vytváříme důvěrnou atmosféru, proto je kapacita max. 7 osob. Napište na Karolina(zavináč)vrytmuduse.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.

 

 

Jsou zváni všichni, kteří mají chuť :-) Pokročilí i začátečníci :-) Tématem bude MOUDROST SEVERU - SETKÁNÍ S PŘEDKY (Energie severských lidí - tzv. Vikingů z dob pramátí)

 
Navazuje na meditační večery pro každého, kde začleňujeme i pohybové prvky (včetně spontánního rytmického tance či cviků s jógovými prvky) a učíme se být spojeni se svým tělem a přirozeností.
 
Druhá polovina je určena klidové relaxační meditaci, vždy s jiným tématem. Rozproudíme energii a spojíme se s potenciálem naší vnitřní Síly. Následně se zharmonizujeme do klidu.
 
DŮLEŽITÉ: Vezměte si karImatku a pohodlné oblečení včetně teplých ponožek. Můžete si vzít amulet, který chcete nabít.
 

Tyto techniky podporují přirozené zpracovávání emocí, stresu a napětí. Přinášejí zlepšení koncentrace a pocitu štěstí, které léčí nejen ducha, duši, ale i tělo. Učí otevřenosti srdce a nejen to. Těším se na Vás :-)

Informace k platbě:

Platbu 300 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 20.2. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení. Platba musí být připsána nejméně den před konáním semináře, pokud není domluveno jinak.

Umístění: Krátká 26, Strašnice

Jdi zpět