Probuzení energie v nás

  • Datum: 13.11.2018
  • Čas: 19:15 - 221:15 hod.
  • Místo: Centrum Jógy, Lomená 4, Most
  • Cena: 250 Kč předem na účet (300 Kč na místě)

Do kruhu pustím skrze mne léčivou energii se silnou léčebnou vibrací.
V dnešní uspěchané době nemáme čas se zastavit, vnímat svůj dech, své pocity, své tělo.
Naučme se umění seberegeneračního procesu. Ukážu vám, jak vnímat své energetické centrum skrze meditaci v pohybu i v klidovém stavu.

Meditovat lze v jakékoliv formě a běžné činnosti. Projdu s Vámi meditativní a sebeléčivé techniky ve více formách. Od spontánního rytmického pohybu, přes sestavu s prvky jógy po dechové cvičení až k samotné klidové relaxaci. Zároveň pročistíme a harmonizujeme všechna energetická centra - čakry.

Srdečně Vás zvu na prožitkový seminář a těším se na společné sdílení.

Doporučuji pohodlné oblečení jako na cvičení či jógu, popřípadně dlouhou sukni, volné kalhoty. Můžete si přinést talismany, které nabijeme u oltáře. Vodu do uzavíratelné láhve.

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

Platbu 250 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 13.10. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení.

Přednost budou mít ti, co platbu zaslali předem.

Platba musí být připsána nejpozději den před konáním semináře (po dohodě), popřípadně si zajistíte místo tím, že zašlete potvrzení o zaplacení. 

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Umístění: Lomená 4, Most

Jdi zpět