Šamanské cestování - v rytmu bubnů a přírody

  • Datum: 24.5.2018
  • Čas: 18:30 - 21:30 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 490 Kč předem na účet/600 Kč na místě

S Davídem Chábem (zpevticha.cz) jsme pořádali semináře, kde svůj prostor měli přírodní nástroje (šamanský buben, píšťala koncovka, hand pan, sundrum). Nyní jsme kultivovali naší spolupráci a podáváme ruku těm, kteří se s námi chtějí vydat na Cestu Života a Svobody. Vítáme ženy i muže.

V první části se uvolníme a postupně vplujeme do rytmického spontánního pohybu. Rituálně se spojíme s tělem a necháme odejít to, co nás tíží. Tak jako vlna, která odplaví vše nepotřebné se pokusíme posunout více sami k sobě, ke své přirozenosti. V druhé části nastane zklidnění formou meditace vedoucí k setkání se silovým zvířetem a jeho vlastnostmi.

Ve druhé části vám ukážeme, jak mu dát prostor a pracovat s ním formou tvořivého spojení a naladění v kruhu, na které se můžete podílet všichni. Důležité je tuto sílu kultivovat k užitku nás samotných. Pro každého účastníka bude k zapůjčení šamanský buben.

Po skončení semináře bude možné si buben zakoupit a odnést domů. Na místě si také můžete pořídit CD s řízenými meditacemi na každé energetické centrum zvlášť. Často sebou Davído přináší i další přírodní nástroje, které podle situace zapojíme.

Doporučujeme volné oblečení, které vám umožní pohyb a dopřeje pohodlí (sukně, harémky, volné kalhoty, košile, šaty), možnost se převléknout.
Zpětné vazby naleznete na stránkách www.vrytmuduse.cz

 

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

 Platbu 490 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 24.5. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení.

Platba musí být připsána nejpozději den před konáním semináře (po dohodě), popřípadně si zajistíte místo tím, že zašlete potvrzení o zaplacení. 

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

Umístění: Maitrea - Týnská ulička 6, Praha 1

Jdi zpět