Setkání s léčivou meditací a bubnováním

Datum: 2. 8. 2020

Čas: od 11:00 do 14:00 (dejte si časovou rezervu, alespoň půl hodinky, kdyby bylo nutné prodloužení)

Místo: Chrám v Panenském Týnci, sraz na parkovišti před chrámem (min. 15 minut předem), lze zprostředkovat odvoz například z Prahy

Příspěvek: Do 19.7. příspěvek 400 Kč, po 19. 7. za příspěvek 500 Kč (platba předem, omezený počet lidí)

Rezervace ZDE

Průvodci:

Karolina Acherati Kučerová 

a

Petr Havlan - www.milujemebubnovani.cz

 

Davído Cháb se z vážných důvodů nezúčastní akce. Místo něj mám tu čest tvořit s Petrem Havlanem - tvůrcem přírodních hudebních nástrojů a skvělým bubeníkem (je možné si tibetské mísy, bubny zakoupit na místě)

S Petrem vás zveme na společné setkání v Panenském Týnci, kde si načerpáme energii z léčebné konstelační meditace na mužsko - ženské principy (srovnání polarit a přijetí svého světla i stínu - bílého a černého "vlka" v sobě) s tibetskými mísami a vytvoříme bubnovací kruh, skrze který ze srdce poděkujeme. Výjimečná příležitost společné inspirující  spolupráce a tvoření. Jedinečný zážitek.

Každému bude k dispozici k zapůjčení buben. Proto prosíme o včasnou registraci předem, abychom věděli potřebný počet bubnů. Kapacita účastníků je proto omezena.Pojistěte si termín rezervací a zasláním příspěvku. V případě špatného počasí a zrušení akce samozřejmě vracíme zpět. Děkujeme za pochopení.

Brzy na viděnou.

 

Karolina Acherati a Petr Havlan

Umístění: Panenský Týnec

Jdi zpět