Skupinové konstelace - přijetí své Síly

Datum: 24. 9. 2020 

Čas: 17:00 do 21:00 (prosím o příchod min. 5 minut předem, začínáme včas a nemůžeme narušovat průběh konstelací s ohledem na účastníky, děkuji za pochopení)

Místo: Moje pracovna, Mrázkova 5, Černý Most (zvonek Acherati)

Vstupné: 690 Kč za účast na konstelacích, možnost zajištění si přednostního sestavení vlastní konstelace za 890 Kč (je nutné domluvit předem a platba v obou případech na účet). 

PŘIHLÁŠKY ZDE

 

I při menších počtu účastníků nemohu vždy ovlivnit, že na každého se dostane a bude moct si sestavit vlastní konstelaci. Procesy ráda dokončuji. I pro ty, kteří se zúčastní a nedostane se na ně, jsou vybíráni jako aktéři procesu dalších účastníků a i ta role, která je jim dána, přináší proces uvědomění a pochopení nějaké části v nich. Skupinové konstelace vedle hlubinné terapie považuji za jeden z nejsilnějších nástrojů pro osobní rozvoj a uzdravení na všech úrovních. 

Můj způsob vychází ze zkušeností, vedení mých průvodců a z technik konstelací. Nemám žádný dogmatický princip. Výsledky mluví za vše. Těším se na Vás. 

Další skupinový konstelační večer na téma přijetí své Síly. Cesta k vnitřnímu zvířeti je základní Silou. Pokud ji přijmeme a tím i zvládneme, máme ego pod kontrolou skrze srdce. Základní pudovost v nás nelze vymýtit nebo ingorovat. Díky konstelaci můžeme pochopit, co se v nás odehrává a jít vpřed k přijetí té části v nás, která vyvolává emoční reakce.

 

Jak se moje vnitřní zvíře projevuje v mém životě?

Proč si nechám ubližovat /nebo ubližuji druhým?

Proč v krizových situacích utíkám / útočím / ustrnu?

Jak se projevuje syndrom hodné holky nebo chlapce?

Náhled do sebe sama - polarity černého a bílého vlka (Světlo a Stín). 

 

Umístění: Moje pracovna, Mrázkova 5, Černý Most

Jdi zpět