V rytmu ženské energie - Přítomný dotek ženství

Společně se dotkneme svého přirozeného ženství. Uvolníme se v kruhu důvěry, která je klíčem k radostnému životu.Pojďme ten klíč společně objevit a pustit ho do svého srdce a lůna - jako do zámku otevírající dveře k našemu Tajemství. A to vše v přirozenosti klidu i pohybu vně i uvnitř.

  • Datum: 14.4.2018
  • Čas: 10:30 - 18 hod.
  • Místo: MAITREA, Praha 1, Týnská ulička 6
  • Cena: 1390 Kč předem na účet, na místě 1500 Kč (počet míst omezen)

REZERVACE A PŘIHLÁŠKA: Zašlete informační email, čekejte na potvrzení volného místa. Veškeré dotazy ráda zodpovím na emailu Karolina@vrytmuduse.cz nebo telefonním čísle 739 350 348. Nebo vyplňte kontaktní formulář ZDE.

 Platbu 1390 Kč zašlete na účet číslo: 199018602/0300, variabilní symbol vaše telefonní číslo a do poznámky datum semináře 14.4.. + VAŠE JMÉNO A PŘÍJMENÍ. Nutné kvůli identifikaci! Děkuji za pochopení.

 

Platba musí být připsána nejpozději den před konáním semináře (po dohodě), popřípadně si zajistíte místo tím, že zašlete potvrzení o zaplacení. 

Podmínky (storno poplatky atd.) naleznete zde: http://vrytmuduse.cz/index.php/podminky-pro-ucastniky.html

 

Vytvořme sílu ženského kruhu. Pomocí naší intuice si procítíme vnitřní ženskou sílu v různých podobenstvích a vibracích. Pojďme si vytvořit svůj vlastní kruh důvěry a sdílení. Pracujme se svou vnitřní moudrostí, kterou nám zanechali naši předci a paměť naší duše. Bez předsudků, strachů, obav a rozdílů. Propojujeme kruhy žen všech věkových kategorií, aby si našly k sobě cestu a inspirovaly jedna druhou. Opusťme jakékoliv rozdíly a spojme naše čisté ženství v energii moudrosti a radosti.

Setkávám se při svých individuálních sezeních i na seminářích s tím, že často nevíme, jako ženy, jak k sobě najít cestu. Jak se lépe orientovat v tomto světě a být autentické a spokojené. Proto jsem se rozhodla jít touto cestou a spojit a podpořit ženy, aby přijaly v plném rozsahu svou svobodu. Už sama moje babička mi říkala, že když je spokojená žena, je šťastný i muž a rodina.

Naši předci věděli, proč jsou důležité rituály, které jsou cestou k plnému propojení vnitřní Síly se skupinovou Energií v propojení s Vesmírem a Matkou přírodou. Je to v nás stále hluboce zakořeněné. Prožijeme společně hluboký šamanský rituál, který vychází z keltských a slovanských tradic. Sestavíte si osobní archetypální profil pomocí obrazových karet. Projektujeme své pocity skrze automatickou kresbu. Díky tomu lépe porozumíme sami sobě a dokážeme se spojit s vnitřní ženou. Uvolníme se v rytmu tance Luny a prožijeme meditaci něžnosti doteku. A mnohem více. Ženské kruhy inspirujete vy sami v tvořivosti a síle vám vlastní a tolik přirozené.

Těším se na Vás čarokrásky.

Co s sebou?

Budeme mít 45 minutovou přestávku na oběd. Doporučuji si vzít svačinu sebou včetně uzavíratelné láhve s vodou. Na sebe, prosím, dlouhé sukně, harémky, šátky, cokoliv, v čem se cítíte žensky a přirozeně a můžete se v tom volně pohybovat. Možnost se převléknout.

Kdo má buben, chrastidlo či jiný „nástroj“, vezměte jej sebou :-)

Ženské kruhy kvůli spontánnímu pohybu, individuálnímu přístupu a vytvoření rituálu v sále jsou kapacitně omezené. Vytváříme důvěrný, méně početný kruh.

Umístění: Maitrea - Týnská ulička 6, Praha 1

Jdi zpět