Ženský konstelační kruh - archetypy ženských bohyň

ŽENSKÝ KONSTELAČNÍ KRUH - ARCHETYPY BOHYŇ - KNĚŽKA VS. ČARODĚJNICE, MILENKA VS. PROSTITUTKA, PANNA VS. STAŘENA

 

Milé ženy, srdečně Vás zvu na komorní setkání u mě v pracovně. Vytvoříme si bezpečné prostředí, kde můžeme sdílet, uvolnit se a dopřát si pozornost, péči i důvěru. Význam ženských kruhů vždy spočíval v sounáležitosti a podpoře ženské energie. Tuto vitální sílu společně podpoříme.

 

Zároveň vytvoříme konstelační kruh, kde si prožijeme a nacítíme naše části. Často zažíváme různé duchovní, duševní i fyzické rozpory.

Ženská síla funguje skrze pocity a emoce.

Jsou to nástroje, které používáme ať už vědomě nebo nevědomě v našem životě. Často prožíváme pocit rozpolcenosti, kdy naše srdce říká něco jiného než rozum. Někdy cítíme přitažlivost k lidem či věcem a jsme konfrontování s pocitem viny či studu. Vnímáme vnitřní impulsy a někdy pochybujeme, zda si můžeme skutečně důvěřovat.

Pojďme formou konstelační techniky se podívat v pravdivosti a v lásce na naše vnitřní třecí plochy a harmonizovat své světlé i temné stránky bez zábran. Pojďme přijmout naše strachy a přeměnit je v sílu a v lásku pro sebe i druhé.

 

Datum: 13. 4. 2022

Čas: 18:00 až 21:30

Místo: Mrázkova 5, Černý Most

Vstupné: 1200 Kč (ti, co mají zájem si přednostně zajistit svou vlastní konstelaci - časová kapacita je omezená, 700 Kč pro účastníky bez přednostní rezervace)

Kapacita: max. 8 žen

INFORMACE A REZERVACE NA EMAILU KAROLINA@VRYTMUDUSE.CZ NEBO PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ ZDE

 

Umístění: Mrázkova 5, Černý Most Praha

Jdi zpět