ENERGETICKÉ LÉČENÍ

Léčím pomocí svých rukou. Jedná se o druh rekonektivního léčení. Mám dar pracovat s energií a výsledky mých léčení jsou pro mne dostatečnou motivací a rozšiřováním těchto schopností i do skupinových seminářů.

Pokud máme narušenou auru a nevyrovnané čakry, jsme náchylnější k různým psychickým potížím, únavě, infekčním onemocněním…  Zdraví naší mysli je velmi důležité. Díky silnému propojení vědomí do podvědomí a obráceně jsme pak náchylnější při větší zátěži na tzv. psychosomatické jevy: Fyzické projevy následkem psychického rozpoložení. Pomohu vám harmonizovat čakry, očistit energii. Vaše energie slouží jako paměť, ukládá si informace. Je potřeba přidat péči o svou duševní čistotu. Budete se cítit mnohem lépe a může vás léčení zbavit i chronických potíží. Mé zkušenosti s léčením zahrnují i terapie s domácími zvířátky.

Energetické léčení pomáhá při bolestech všeho druhu, chronických potíží i psychické nestabilitě. Je vhodné při vleklých a závažnějších onemocnění či bolestech účastnit se dlouhodobého léčení k celkovému uzdravení.

Citace:
,,Očišťuji energii člověka (energetické léčení), jednotlivá centra (čakry). Očištění vaší energie zvyšuje vaše duševní a tělesné síly. Harmonizace čaker všeobecně přispívá k léčení chronických nemocí a bolestí. Mám vynikající výsledky s odbouráváním častých bolestí hlavy a migrény. Také se mi daří u klientů odbourávat stresy a naladit je do pohodového stavu.“