O mně

,, Pomohu Vám najít tu správnou cestu k Vaší vnitřní svobodě a uzdravení.“

Karolina Acherati Kučerová – terapeut ELTS

Článek v magazínu Maitrea:

Naučte se rozhodovat! Ušetříte si spoustu starostí. Koučovací technika Tvarová symbolika, která vás baví :-)

Jako stavitelka oltářů v tomto článku sdílím své zkušenosti - Práce s oltářem ZDE

Protože se věnuji lidem, pracuji v plném propojení, abych vám poskytla vše, co mohu, stává se, že se k internetu a emailu dostanu později. Pokud odpověď nepřijde do Vámi přijatelné doby, volejte / pište na: +420 739 350 348. Děkuji Vám za pochopení.

 

Naše duše během tohoto života sbírá zkušenosti, jako když se učíte jednotlivé kroky tance, vnímáte rytmus, který se stává součástí našeho srdce. Je dobré se naučit žít v souladu s rytmem naší duše.

Komunikace vnější i vnitřní nás dovede očistit a zhluboka se nadechnout. Kdo umí mluvit v pravdě k sobě i k ostatním, tomu se otevírá svět nekonečných možností.

Věnuji se vědě o přírodních zákonech již delší dobu. Od malička jsem měla schopnosti vnímat věci kolem sebe jinak než ostatní. Viděla jsem všechny bytosti, které jsou všude kolem nás.  Empatie a intuice, velmi silně vyvinuté, mě nikdy neopustily. Moje prababička byla léčitelka, znala sílu bylin a měla léčivou moc v rukou. Moje babička a matka tuto schopnost neměly. Ani nebyli k těmto věcem příliš otevřené, protože si myslely, že je to dar, který je více břemenem než radostí. A tak mne odmítly podporovat. Osud si však našel svou cestu zpět.

S postupem dospívání jsem tyto schopnosti potlačila, chtěla jsem se zařadit do společnosti bez kritiky ostatních. Důležitý pro mne byl úsudek na základě rozumu, vše se dá přeci racionálně vysvětlit. Vždy mě velmi zajímala psychologie, která mě naučila si najít cestu k logickému vysvětlení. Pracovala jsem několik let v obchodu, v managementu, personalistice a věnovala jsem se i školení měkkých dovedností. Práce s lidmi mě naplňovala. Mou prací jsem žila. Pak přišla tragédie, která mě přivedla na okraj života a smrti. Po kousnutí klíštětem  a totálním pracovním vyčerpáním jsem vážně onemocněla, tělo i mysl mi začali selhávat. A v ten okamžik se to stalo. byla mi ukázána jiná cesta, otevřela jsem dveře, které jsem měla dlouho zavřené. Byl to pro mne šok. Trvalo nějakou dobu než jsem se s tím vyrovnala a přijala tyto dary zpět. Začaly se mi měnit životní hodnoty i osobnost. Ale má duše začala zářit a já pochopila, že je nutné být v souladu s ní. Udravila jsem se a díky této silné životní zkušenosti, kdy jsem byla téměř na odchodu z tohoto světa, mohu pomáhat a sdílet své zkušenosti dál. 

Všechny tyto prožitky a uvědomění přišly ve chvíli, kdy jsem byla připravena a měla dost vnitřní síly a zkušeností takový dar unést. Dnes už to chápu. Říká se tomu v moderním pojetí supersenzibilita, extrémní vnímavost na energie, chování a celkové vyzařování člověka. Díky schopnosti vidět auru, dokážu odhadnout emocionální stav i odhalit skryté věci a zejména při léčení nebo terapiích mi toto vnímání velmi pomáhá. Nečtu myšlenky lidí, jsem ale schopná vycítit rozpoložení a odhadnout reakce podle barev energie.

Zdědila jsem léčivou moc ve svých rukou. A když jsem poprvé držela v ruce karty, pomocí své intuice jsem z nich dokázala číst bez pomocí jiných znalostí. Začala jsem potkávat lidi, kteří mne podporovali. Přišli náhle, podali mi pomocnou ruku a naučili mě důvěřovat v sama sebe. 

Pomocí mých terapií mohu uplatňovat dar léčení slovem. Naučila jsem se techniky konstelací, regrese a další hlubinné procesy, které kombinuji k léčení traumat a hledání cest ke spokojenějšímu životu.

Mým posláním je pomáhat ostatním lidem s nejlepším vědomím a svědomím. Jsem proti jakékoliv manipulaci a vytváření dogmat, které používají některé tzv. kartářky, léčitelé, terapeuti apod. Jsem pro přijetí nejen vnitřní síly, ale také především lidství. Přijetí svého stínu, dosáhneme více než jeho popíráním.

Myslím si, že každý člověk je řízen osudem, ale má možnost některé věci změnit a vydat se jinou cestou. Řekněme, že má možnost se k dané situaci nějakým způsobem postavit a dle toho jí začít řešit.

Učím umění meditací, dechových cvičení a vyrovnávání se se stresem. 

Jsem k dispozici jen lidem, kteří o to skutečně stojí! Mám svoji vlastní filozofii, náhled na život a víru. Věřím v přírodní i vesmírné zákony, avšak nikoliv na náboženství, které je často nástrojem k ovládání druhých a podporuje, touhu po moci. Slovo svoboda a respekt mají pro mě velkou váhu a tak i přistupuji ke klientům.

Věřím v to, že vše lze řešit, pokud chcete slyšet nejen pozitivní, ale i negativní informace od nezávislého mediátora. Komunikace směrem k sobě i k ostatním v pravdě nás očistí a uvolní tok našich energií.

 

 

Pracuji s "esoterikou" trochu netradičně. Jsem přes své dary praktická průvodkyně a přijetí sebe v lidském těle je pro mě základ práce s člověkem. Je třeba umět žít život tady a teď ve hmotě a zároveň se rozvíjet. Bez kořenů, není koruny.

Esoterika je životní filozofie, ale i nástroj k rozvoji naší osobnosti, uzdravení naší duše. Mým úkolem je ukázat vám cestu, možnosti. Pomoci vám odhalit váš dar, talent. Jestli máte motivaci změnit svůj život, nabízím pomocnou ruku. 

Přijala jsem duchovní jméno Acherati. Před lety jsem prožila probuzení, které ve mě otevřeno i bránu do minulých životů. Prožila jsem si okamžiky svého minulého života, který ovlivnil můj současný. Byla to žena, která byla oddanou kněžkou a průvodkyní lidí. Její schopnosti mi pomáhá přijímat a zvládat. I přes to, čím musela projít, je plná klidu, porozumění a lásky. Zná své hranice a ukazuje mi, co je to skutečná svoboda. Pár let to velmi jiskřilo, než jsem pochopila, že přijmutím jejího jména, přijmu i její léčivou energii, karmu a budu celistvá. Hluboké uvědomění pak pro mne bude srozumitelnějším. Je pro mne silným archetypem a moji součástí. Její energie dává sílu i lidem, kterým pomáhám.

Mým průvodcem je Archanděl Michael. 

Těší mě inspirovat druhé. S chutí začínám nové projekty. Cítím své vůdcovské vlohy. Umím pomáhat druhým. Jsem zodpovědnou a tvořivou bytostí.