Věra Nerush Nováková

S touto živou a energickou ženou jsem se poznala již před lety, kdy ke mě přišla jako klientka. Vložila ve mě důvěru a já měla možnost být přítomná u jejího růstu a osobitosti, která jí dělá takovou, jakou jí máme rádi všichni, kdo jí znají. Je to čarodějka s duší odvážné Athény, která pocítila na své cestě volání a rozhodla se pomáhat lidem. 

 

Podívejte se na její stránky: www.cestavharmonii.cz

Co o sobě říká? ( Mohu jen souhlasit )

V současné době se věnuji metodě Access Bars, u manželů Patakyových jsem absolvovala kurz reflexních masáží nohou. Věnuji se chiromantii, pouze jako začátečník. Do mých padesáti let jsem žila životy druhých lidí. Naštěstí mi bylo dopřáno pochopit, že to nejdůležitější je můj život. Že já jsem zodpovědná ze to, jaký bude. Že já tvořím svou budoucnost. Za velmi důležitou součást svého života považuji svou rodinu, své blízké.Ráda vracím do svého života a tím i do života druhých soudržnost. Ženské kruhy. Domnívám se, že nám chybí předávání zkušeností. To, když se ženy sešly, aby draly peří, pekly spolu cukroví, aby dělaly jakoukoliv činnost spolu. Aby si předaly zkušenosti, aby starší pomohly mladším. Aby společně sdílely své úzkosti, trápení, ale i radosti. Tohle se na internetu prostě najít nedá, na to je google krátký. 

Mgr. Josef Zika

"Jeff je výjimečný člověk svými schopnostmi a zkušenostmi. Velmi si vážím našeho přátelství a spolupráce. Před lety jsem ho poznala, když přišel na můj seminář v Mostě a slovo dalo slovo. Stala jsem se jeho žákem, klientem a nyní již kolegyní. Sdílíme své zkušenosti při individuálních konzultacích a skupinových víkendech. Je tvůrcem konstelačně regresivní terapie, kde spojil několik metod a technik a propůjčil své zkušenosti z psychologické i alternativní roviny." 

 

Mgr. Josef Zika (Jeff) : spec. pedagog a psychoterapeut,arteterapeut,regresní terapeut , absolvent psychoterapeutických výcviků a kurzů: 35 letá praxe, SUR, arteterapeutický, výcvik v regresní terapii, Rogersovský přístup zaměřený na člověka, transpersonální, Silva mind control, 30 let praxe s delikventní mládeží, 10 let spolupráce s Poradnou pro uprchlíky ČHV a s Centrem pro otázky migrace,PPP, lektor  zážitkových kursů  pro žáky ZŠ,kurzů osobního rozvoje studentů SŠ a VŠ a komunitní výcvik pracovníků  MV ČR , arteterapeutické semináře a kurzy proti vyhoření pro pedagogy.,vedení komunit problémových dětí ve Výchovných ústavech a SVP, výchovné a kariérové poradenství NÚOV.V posledních letech absolvoval výcvik v celostních smyslných masážích /tantrických/ a absolvoval řadu výcvikových sebezkušenostních a seberozvojových kurzů u Alana Lowena, Guye Barringtona a dalších. Více zde: http://psychoter.webnode.cz/

 

MUDr. Petra Gajdošová

"Doporučuji tuto ženu nejen po lidské stránce, ale také jako skvělou lékařku a člověka, který má odvahu měnit Svět... Pro ženy prevence a ochrana prsu bezpečně... Představuji Vám MUDr. Petru Gajdošovou."

V loňském roce se rozhodla vyjít vstříc ženám, které z nějakého důvodu nechtějí podstupovat mammografická vyšetření, uvedla do provozu pracoviště vybavené velmi kvalitní termografickou kamerou a od letošního roku nabízí tzv. termoscreening pro prevenci (příp.včasnou detekci) onemocnění prsu.

V poslední době se objevuje řada informací o tom, že mammografické vyšetření má i nezanedbatelná rizika, která u termoscreeningu odpadají, navíc je toto vyšetření velmi přesné a dokáže detekovat rozvoj změn v prsní tkáni mnohem dříve, než to umožňuje mammograf.
Časný záchyt nemoci umožňuje účinnější léčbu s menším množstvím nežádoucích účinků. Termoscreening navíc poskytuje více času pro případné řešení přírodní cestou a jeho pravidelnou kontrolu – doporučujeme především nalezení příčiny onemocnění podle pravidel Germánské nové medicíny, zpracování těchto příčin a následné metody (bioinformatika, homeopatie a další).

Termografie je zkoumána přes 30 let, v index-medicus existuje více než 800 recenzovaných studií termografie prsu a k dispozici je databáze více než 250 000 žen, které se zúčastnily termografických studií. Tyto velké dlouhodobé studie ukazují průměrnou citlivost a specificitu metody 90 %. Studie rovněž ukazují, že trvalý abnormální termografický obraz je spojen s 22krát vyšším rizikem budoucího karcinomu prsu.*

Více informací a možnost objednání najdete na webových stránkách
www.termoscreening.cz

 

 

*Zdroje:
https://www.zentrum-der-gesundheit.de/thermographie-ia.html, http://www.naturalnews.com/033586_thermography_mammography, http://www.blog.inforlife.cz/2018/01/02/doporucuji-termograficke-vysetreni-prsu/

Jarmila a Luboš Málkovi

Jarmilku jsem poznala před lety, kdy se jsem jí pomáhala procházet těžkým obdobím jejího života. Vložila mi důvěru a našla v sobě ohromnou odvahu a sílu, díky které se zotavila a přijala své poslání. Změnila svůj život a to téměř kompletně.

Její manžel Luboš, který s ní tuto cestu prošel a sám otevřel svůj potenciál a dal průchod svým schopnostem, který se rovněž vzdal svého předchozího života, vám nabízí svou léčivou energii a sílu. Dva lidé, mému srdci blízcí. Podívejte se na odkaz níže a naciťte sami :-)

Podívejte se na jejich stránky:

https://www.majaknavratuksobe.com/

Macek.legal (advokátní kancelář)

S Danielem Mackem se znám již pár let. Byl mi oporou v právních záležitostech a pomáhal mi zorientovat se v informacích, které jsou pro mne neuchopitelné. On a jeho lidé poskytují kompletní servis od A až do Z s lidskostí, srdečností a srozumitelností i pro nás neznalce právního systému. Mají i neskutečnou trpělivost a za to jim patří mé díky. Vřele doporučuji. 
 
Na tuto stránku dávám výjimečné lidi, které považuji za skutečné odborníky ve své oblasti. S respektem sem patří i Macek legal. 
Více o službách: www.macek.legal