Ceník

Pracuji se skupinou, s dvojicemi i individuálně. Pokud si nejste jisti, která forma by pro Vás byla vhodná, napište mi email s dotazem: Karolina (zavináč) vrytmuduse.cz

Jsem tu pro Vás.

NOVĚ LÉČEBNÝ PROŽITKOVÝ VIDEOKURZ HARMONIZACE ČAKER JIŽ V NABÍDCE! ZA SKVĚLOU CENU OBJEDNEJTE JIŽ TEĎ. ODKAZ NALEZNETE ZDE.

DÁREK PRO VŠECHNY KLIENTY, KTEŘÍ SI OBJEDNAJÍ VÝKLAD KARET EMAILEM S HESLEM SVÉHO ZNAMENÍ (NAPŘ. JSEM PANNA, BÝK ATD.) POUZE ZA 350 Kč. PLATÍ PRO OBJEDNÁNÍ OD 1.1. DO 31.1.2023

VÝKLAD Z KARET PRO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU S PŘÍZNAKY TRANSFORMACE 

Lze online formou (whatsapp, telefon). Vyplňte, prosím, kontaktiní formulář nebo napište na email: Karolina(zavináč)vrytmuduse.cz. Mimořádně jsem k dispozici i na tel čísle +420 739 350 348. Pro platby: číslo účtu: 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a službu.

 

PRACOVNÍ DOBA PLATNOST OD 1. 1. 2023 (NUTNÉ OBJEDNÁNÍ, PLATÍ PRO OSOBNÍ, TELEFONICKÉ ČI ONLINE SLUŽBY)

Pondělí až středa (pro hlubinné terapie) - od 9:30 do 17:00 (možnost objednání terapie nebo dalších služeb

Čtvrtek (kurzy, výklady z karet, energetické léčení, konzultace) - od 9:30 do 16:30 (mimo urgentní případy po dohodě)

Pátek + víkend - jednou měsíčně - termíny pohyblivé, více info po emailu (mimo urgentní případy předem po dohodě)

HLUBINNÁ REGRESNÍ TERAPIE

 

Cena terapie odpovídá jak časové náročnosti (rezervace na každého nehledě na reálnou dobu terapie jsou až 3 hodiny), tak intenzitě, kterou do terapie vkládám. Nejen, že pracuji s různými technikami, ale používám i své schopnosti léčitelky a při procesu pracuji s energií člověka včetně harmonizace energetických center - čaker. Žádná terapie není stejná, vždy je nezbytné individuální nacítění.  I pro mě se tedy jedná o silný a náročný proces.  Ze své profesní historie vím, že sílu a energii, kterou do procesu vkládám, je třeba mít v rovnováze. Jsem hypersenzitivní, a proto mám limity ohledně množství klientů. Díky tomu se mohu každému klientovi plně věnovat a zajistit, že terapeutický proces bude kvalitní. Práce s energií a léčení terapeutickým způsobem nelze provádět jako na běžícím páse. Vážím si svého poslání i úspěchů, které mám za sebou a ctím důvěru ve mě vloženou.

 

KRIZOVÁ INTERVENCE - KONZULTACE AKUTNÍ STAV - 60 MINUT 1000 KČ (HESLO DO EMAILU KRIZOVÁ KONZULTACE, OBJEDNÁNÍ DO 7 PRACOVNÍCH DNÍ MOŽNOST OSOBNĚ I PŘES WHATSAPP)

Cena samostatné konzultace + diagnostiky (60 minut) – 1000 Kč

Cena konzultace + terapie (2,hodiny)  – 2 000 Kč, objednání po pracovní době - zvýšená cena 2 600 Kč

Každá následná započatá čtvrt hodina (15 minut) - 250 Kč (maximální délka terapie 3,hodiny)

Urgentní případy: pouze po dohodě s příplatkem + 400 Kč za hodinu

 

Párová terapie - po dohodě (vztahová mediace, nutné setkání s každým zvlášť a následně společně) - cena za hodinu je stejná jako u individuálních terapiích

Forma konstelační terapie v rámci provázení VHODNÁ I ONLINE PŘES TELEFON ČI WHATSAPP ( max. 2,hodiny) - 2000 Kč 

 

Informace o hlubinné terapii zde
OBJEDNAT ZDE

DLOUHODOBÉ PROVÁZENÍ - Cesta vědomého růstu (možnost i online, telefonicky). 

Energetické léčení - harmonizace čaker

1. vstupní E. léčení čaker včetně diagnostiky - kompletní harmonizace čaker (60 min.) – 1 000 Kč  (mimo pracovní dobu příplatek 200 Kč)

Energetické léčení –kompletní harmonizace čaker - následné (tzv. dlouhodobé, 40 min.) – 800 Kč (60 minut - 1000 Kč)

ENERGETICKÉ LÉČENÍ MŮŽE PROBÍHAT I NA DÁLKU PROSTŘEDNICTVÍM TELEFONU NEBO WHATS APP ve stejné kvalitě jako osobně. O PODMÍNKY PROCESU SI, PROSÍM, NAPIŠTE. DĚKUJI.

 

Zvýšení kvality imunitního systému nebo léčba již projevené nemoci je závislá od hloubky potíží, je často nutné léčení opakovat nebo kombinovat s terapií.  

OBJEDNAT ZDE

 

*Telefonní číslo pro objednání: 739 350 348 nebo prostřednictvím emailu: Karolina@vrytmuduse.cz

Výklad karet + Cesta uvědomění

Výklad karet (45 minut) - 1000 Kč (mimo pracovní dobu příplatek 200 Kč)

Výklad karet (30 min.) - 700 Kč (mimo pracovní dobu příplatek 100 Kč)

(platí pro osobní setkání, skype či telefonickou konzultaci)


Výklad karet – jedna otázka/téma  (email) – 490 Kč (AKCE NA LEDEN POUZE 350 Kč, heslo napište své sluneční znamení)

KURZ CIKÁNSKÝCH KARET - 1500 KČ / 1,5 HODINY (1. lekce), více informací na emailu Karolina@vrytmuduse.cz

 

 

Cesta uvědomění min. 15 stran v PDF souboru, formátu A4 + měsíční horoskop na aktuální rok zdarma – 4 500 Kč (2 200 Kč pro stávající klienty – ti, kteří si cestu nechávali již jednou zpracovat)

Cesta uvědomění je velmi náročný proces a vyžaduje několik hodin intenzivní práce, vzhledem k velkému zájmu je třeba se o ní přihlásit min. měsíc předem. Pokud si cestu přejete zpracovat k vánocům pod stromeček, nahlašujte již do konce října. Jinak lze jí zpracovat na 12 měsíců kdykoliv v roce. 

Více o Cestě uvědomění ZDE
OBJEDNAT ZDE

Lze vyložit karty nejen po telefonu, ale také přes skype. Také je možné prostřednictvím emailu(pošlete email s otázkou – čím konkrétnější otázka, tím konkrétnější odpověď, napište své datum narození a jméno, zašlete platbu a hned jak bude platba přiřazena, od toho dne přijde odpověď max. do 21 dnů) V případě urgentního dotazu volejte na telefonní číslo 739 350 348, dle dohody může být provedeno jinak.  Platba musí přijít na účet před termínem kontaktování. Pokud platba nedorazí, telefonát se neuskuteční. Telefonuji Vám já na vlastní náklady v termín, který si předem domluvíme. Zašlete mi žádost na email Karolina@vrytmuduse.cz (žádost je vyřízena do 21 dnů), pokud se jedná o urgenci, zavolejte na 739 350 348 (volejte od 12,00 do 21,hod.). 

Zašlete platbu na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení. Nutné kvůli identifikaci! Při osobní konzultaci se platba uskuteční v hotovosti na místě. 

*Telefonní číslo pro objednání: 739 350 348 nebo prostřednictvím emailu: Karolina@vrytmuduse.cz

Rozbor minulých životů a karmy pomocí kyvadla

Osobní konzultace pomocí kyvadla a karet 60 min. 1 200 Kč (mimo pracovní dobu příplatek 200 Kč)

Podíváme se na rozbor minulého života, který klíčově ovlivnil váš současný. Ukážu vám karmické vazby, které si sebou nesete z minulých životů. Říkám tomu paměť duše.

Lze i přes Whats App či telefonu. Pro více informací:

OBJEDNAT ZDE

Řízené meditace

Varianta č. 1: Řízená meditace (odblokace+konzultace) cca 60 min.- 1 000 Kč (mimo pracovní dobu příplatek 200 Kč)

 


Varianta č. 2 Řízená energetická meditace 45 min. – 800 Kč 

LZE I PŘES SKYPE ČI TELEFONICKÉ SPOJENÍ. PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NAPIŠTE NA KAROLINA (ZAVINÁČ) VRYTMUDUSE.CZ NEBO KLIKNĚTE NA ODKAZ NIŽE.

 

OBJEDNAT ZDE

Řízené meditace poskytuji pouze osobně. Lze domluvit i návštěvu v pohodlí vašeho domova. U řízené meditace varianta č. 2 si dopředu vyžádám informace, které potřebuji k tomu, abych tuto meditaci mohla připravit přímo vám na míru. Dohodneme se po emailu případně po telefonu. Doporučuji tuto variantu v případě, kdy se potřebujete od něčeho odpoutat, učinit změnu nebo překonat strach. 

*Telefonní číslo pro objednání: 739 350 348 nebo prostřednictvím emailu: Karolina@vrytmuduse.cz

Tvarová symbolika

Tvarová symbolika 1.sezení + diagnostika (cca 70 min) – 1 200Kč  (mimo pracovní dobu příplatek 200 Kč)
Tvarová symbolika 2. sezení a další – 1 000 Kč
Individuální výuka sebekoučovací metody (120 min.) + materiály a karty – 2 490 Kč
Individuální výuka sebekoučovací metody (90 min) včetně dvou osobních následných konzultací (2 x 60min.ukotvení techniky) + materiály a karty – 2 950 Kč

OBJEDNAT ZDE

*V ceně je zahrnutá i případná emailová či telefonická poradna. Podmínky dohodou s terapeutem.
*Telefonní číslo pro objednání: 739 350 348 nebo prostřednictvím emailu: Karolina@vrytmuduse.cz