Ceník

Pracuji se skupinou, s dvojicemi i individuálně. Pokud si nejste jisti, která forma by pro Vás byla vhodná, nabízím telefonickou konzultaci zdarma. Napište si o ní na email Karolina@vrytmuduse.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 739 350 348. 

Jsem tu pro Vás.

V DOBĚ OMEZENÍ USTANOVENÉM VLÁDOU LZE NĚKTERÉ SLUŽBY ABSOLVOVAT PO TELEFONU ČI SKYPE. NAPIŠTE SI O NĚ NA KAROLINA@VRYTMUDUSE.CZ

HLUBINNÉ TERAPIE, SKUPINOVÉ AKCE JSOU V TUTO CHVÍLI ZRUŠENY (PŘÍPADNĚ PŘESUNUTY NA ORIENTAČNÍ TERMÍN). DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Protože se věnuji lidem, pracuji spojena s přírodní a vesmírnou energií a je třeba rovnováhy, abych vám poskytla vše, co mám, stává se, že se k internetu a emailu dostanu později. Pokud odpověď nepřijde do Vámi přijatelné doby, volejte / pište na: +420 739350348. Děkuji Vám za pochopení.

 

HLUBINNÁ REGRESIVNÍ TERAPIE

 

Cena konzultace (60 minut) – 800 Kč

Cena konzultace + terapie ( 3,hodiny) – 2 400 Kč

Následná terapie (pokud je třeba rozdělit do více linií či míry zátěže) 2,hodiny - 1 600 Kč 

Každá další započatá půl hodina (30 min.) - 300 Kč

Duální terapie - po dohodě

Ve výjimečných případech je možné přes skype, prosím o domluvení podmínek. 

Informace o hlubinné terapii zde
OBJEDNAT ZDE

Energetické léčení

1. vstupní E. léčení čaker včetně diagnostiky (60 min.) – 1 000 Kč 

 

Energetické léčení – následné (tzv. dlouhodobé, 40 min.) – 800 Kč (60 minut - 1000 Kč)

JE MOŽNÉ SE DOMLUVIT I PŘES TELEFON ČI SKYPE. O PODMÍNKY PROCESU SI, PROSÍM, NAPIŠTE. DĚKUJI.

 

 

OBJEDNAT ZDE

Dlouhodobé léčení – pokud si přejete dlouhodobou léčbu, potřebujete rekonvalescenci po úrazu, onemocnění atd. nebo pravidelné udržování harmonizace čaker, je dána automatická sleva, kterou nelze kombinovat s jinou a to po 1. terapii je nadále již účtována částka pouze 700 Kč. Platí pouze v nepřerušované léčbě, neboli pokud se léčba nepřeruší na déle než tři měsíce. Doporučovaný rozestup u dlouhodobé léčby bývá dva až tři týdny (dle závažnosti).

Lze si domluvit i návštěvu u Vás doma. Mám úspěchy v léčbě lidí i zvířat. Energetické léčení neprovádím přes skype, telefon ani žádným jiným způsobem na dálku. Zakládám si na osobním setkání, které je pro klienta důležité. Energie koluje skrze mé ruce. Nejedná se o reiki a další jiné techniky, pracuji prostřednictvím vnitřního cítění a prastarého základu této dovednosti, která mi byla dána.

*Telefonní číslo pro objednání: 739 350 348 nebo prostřednictvím emailu: Karolina@vrytmuduse.cz

Výklad karet + Cesta uvědomění

Výklad karet (45 minut) - 1000 Kč

Výklad karet (30 min.) - 700 Kč

(platí pro osobní setkání, skype či telefonickou konzultaci)


Výklad karet – jedna otázka/téma  (email) – 350 Kč

 

Cesta uvědomění min. 14 stran v PDF souboru, formátu A4 + měsíční horoskop na rok 2020 zdarma – 2 990 Kč (1 690 Kč pro stávající klienty – ti, kteří si cestu nechávali již jednou zpracovat)

Více o Cestě uvědomění ZDE
OBJEDNAT ZDE

Lze vyložit karty nejen po telefonu, ale také přes skype. Také je možné prostřednictvím emailu(pošlete email s otázkou – čím konkrétnější otázka, tím konkrétnější odpověď, napište své datum narození a jméno, zašlete platbu a hned jak bude platba přiřazena, od toho dne přijde odpověď max. do 21 dnů) V případě urgentního dotazu volejte na telefonní číslo 739 350 348, dle dohody může být provedeno jinak.  Platba musí přijít na účet před termínem kontaktování. Pokud platba nedorazí, telefonát se neuskuteční. Telefonuji Vám já na vlastní náklady v termín, který si předem domluvíme. Zašlete mi žádost na email Karolina@vrytmuduse.cz (žádost je vyřízena do 21 dnů), pokud se jedná o urgenci, zavolejte na 739 350 348 (volejte od 12,00 do 21,hod.). 

Zašlete platbu na účet 199018602/0300, variabilní symbol (VS) uveďte své telefonní číslo a do poznámky napište celé jméno a příjmení. Nutné kvůli identifikaci! Při osobní konzultaci se platba uskuteční v hotovosti na místě. 

*Telefonní číslo pro objednání: 739 350 348 nebo prostřednictvím emailu: Karolina@vrytmuduse.cz

Rozbor minulých životů a karmy pomocí kyvadla

Osobní konzultace pomocí kyvadla a karet 60 min. 1 200 Kč

Lze i po skype či telefonu. Pro více informací:

OBJEDNAT ZDE

Řízené meditace

Varianta č. 1: Řízená meditace (odblokace+konzultace) cca 60 min.- 1 000 Kč

 


Varianta č. 2 Řízená energetická meditace 45 min. – 800 Kč 

LZE I PŘES SKYPE ČI TELEFONICKÉ SPOJENÍ. PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NAPIŠTE NA KAROLINA (ZAVINÁČ) VRYTMUDUSE.CZ NEBO KLIKNĚTE NA ODKAZ NIŽE.

 

OBJEDNAT ZDE

Řízené meditace poskytuji pouze osobně. Lze domluvit i návštěvu v pohodlí vašeho domova. U řízené meditace varianta č. 2 si dopředu vyžádám informace, které potřebuji k tomu, abych tuto meditaci mohla připravit přímo vám na míru. Dohodneme se po emailu případně po telefonu. Doporučuji tuto variantu v případě, kdy se potřebujete od něčeho odpoutat, učinit změnu nebo překonat strach. 

*Telefonní číslo pro objednání: 739 350 348 nebo prostřednictvím emailu: Karolina@vrytmuduse.cz

Tvarová symbolika

Tvarová symbolika 1.sezení + diagnostika (cca 70 min) – 1 200Kč 
Tvarová symbolika 2. sezení a další – 1 000 Kč
Individuální výuka sebekoučovací metody (120 min.) + materiály a karty – 2 490 Kč
Individuální výuka sebekoučovací metody (90 min) včetně dvou osobních následných konzultací (2 x 60min.ukotvení techniky) + materiály a karty – 2 950 Kč

OBJEDNAT ZDE

*V ceně je zahrnutá i případná emailová či telefonická poradna. Podmínky dohodou s terapeutem.
*Telefonní číslo pro objednání: 739 350 348 nebo prostřednictvím emailu: Karolina@vrytmuduse.cz